Soutěže

Soutěž: Faith in Nature – dárkový balíček s vůní grepu a pomeranče

Hýčkejte své vlasy pomocí šamponu a kondicionéru s osvěžující citrusovou vůni, kterou mu dodávají přírodní silice pomeranče a grapefruitu. Přírodní šampon i kondicionér napomáhají vzpružit a oživit vlasy. Jsou vhodné především pro normální až mastné vlasy. Usnadňují rozčesávání vlasů, dodávají jim výživu, hebkost a lesk. Zároveň jim navrací jejich přirozený ochranný film a chrání je před nepříznivými vlivy. Grep a pomeranč vlasy dokonale vzpruží a zanechá je příjemně provoněné.

Každý z šamponů, kondicionérů a sprchových gelů je vyvinut tak, aby svému uživateli přinesl jedinečné benefity a je vytvořen přímo pro konkrétní typ vlasů a pokožky. Řada přírodních šamponů a sprchových gelů Faith in Nature, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny vlasové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Drtivá většina výrobků vlasové péče obsahuje důležité oleje a esenciální oleje v BIO kvalitě.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a vyzkoušejte produkty Faith in Nature (vyrobeno v Anglii) na vlastní kůži. Na 3 z vás u nás čeká balíček tří produktů:

• přírodní sprchový gel s výtažky grepu a pomeranče (400 ml, cena 199 Kč)
• přírodní šampon s výtažky grepu a pomeranče (400 ml, cena 199 Kč)
• přírodní kondicionér s výtažky grepu a pomeranče (400 ml, cena 199 Kč)

Nepodaří-li se vám produkty získat v soutěži, můžete je zakoupit u autorizovaných prodejců.
Více informací na www.faithinnature.cz.

Osvěžující ovocné produkty Faith in Nature obsahují směs grapefruitů a pomerančů, které vynikají čistícími schopnostmi. Dále obsahují květinové výtažky, oleje z citrusů, glycerín a vitamín E, složky, které oživí a posílí vlasy a vlasovou pokožku a krásně provoní celé tělo.

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 100 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu…

Základní benefity výrobků Faith in Nature:
99% použitých látek je přírodního původu
100% přírodní vůně
Produkty bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
Balení ze 100% recyklovaných materiálů
Produkty vhodné pro vegany – certifikováno Vegan
Produkty netestované na zvířatech – značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků, ale ani surovin na zvířatech.
soutez_02Soutěžní otázka: V nabídce Faith in Nature najdete i další druhy šamponů, kondicionérů a sprchových gelů. Mezi ně patří například šampony a kondicionéry s odvážnou směsí vůní a bylin. Jak se tato řada jmenuje?

a) Fresh Botanicals
b) Herbs Botanicals
c) Brave Botanicals

Správnou odpověď (nechcete-li tipovat, najdete ji na www.faithinnature.cz) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 20. 11. 2020, do předmětu uveďte FAITH IN NATURE. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Marika Ž., Praha, Gabriela B., Kdyně, Veronika N., Frýdlant.

Doporučené

Přidat komentář