Cestování

Vyrazte na pohádkový wellness pobyt do východních Čech

Chcete si odpočinout, odbourat stres a přijít na jiné myšlenky? V takovém případě jsou pro vás jako stvořené wellness pobyty. Zavítat můžete do jakékoliv části České republiky. Velice oblíbené jsou východní Čechy. Jedná se o nádherný region s prosluněnými loukami, řekami, rybníky, ale i historickými vodními kanály.

Pokud se řekne wellness východní Čechy, jako první si vzpomenete asi na Lázně Bělohrad. Jedná se o půvabné lázeňské městečko, ve kterém na vás čekají nejen lázeňské domy, ale i wellness hotely.

Lázně Bělohrad mají co nabídnout
Jestliže tedy hledáte wellness Lázně Bělohrad, nabídne se vám spousta zajímavých možností. Svou atmosférou si vás podmaní Spa resort Tree of Life. Jedná se o čtyřhvězdičkový resort s moderními pokoji a širokou nabídkou i nadstandardních služeb. Užít si můžete wellness pobyt jak se svou drahou polovičkou, tak klidně i sami či s přáteli. Stačí si jen vybrat ten správný wellness pobyt. Balíčky jsou různé.
20200511083237_hkv08v----quality-95Seč vás nadchne svou krásou
Dále nesmíme zapomenout na úžasné město Seč nacházející se v Pardubickém kraji. Dominujícím prvkem města je stejnojmenná vodní nádrž. Ve volném čase zavítejte na náměstí Čeňka Strouhala, navštivte zříceninu hradu Oheb či vyrazte na hrad Vildštejn.

I v Seči si užijete wellness pobyt se vším všudy. Relaxaci, aktivní pobyt i seniorský pobyt nabízí Kongres hotel Jezerka. Bude se vám tu líbit, ať už plánujete odpočinek sami, nebo s někým.

Wellness je ideální způsob, jak se odreagovat. Každodenní strasti zanechávají stopy nejen na psychice, ale často mají dopad i na fyzickou stránku. Wellness je způsob, jak na takové strasti alespoň na chvíli zapomenout. Stačí si jen vybrat vhodnou lokalitu, objednat ubytování a nic vám nebrání vycestovat, nemyslíte? Tak neváhejte a relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Zdroj: Spa.cz, foto: bigstock, Spa.cz / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář