Soutěže

Soutěž: Goji na hubnutí, krásu i dobrou náladu

Shodit kila v pohodovém režimu, naprosto přirozeně a ještě si pochutnat. Zdá se vám to jako sen? S oblíbenými plody kustovnice čínské – goji to půjde snadno. Načervenalé goji se v poslední době stávají trendem, nejde ale jen o moderní záležitost, jejich vlastnosti a možnosti použití znali už staří čínští mistři.

Plody goji a jejich účinky
Kromě toho, že jsou goji příjemně sladké nebo sladkokyselé, jsou také vhodné i pro malé děti. Pochutnat si tak na nich může opravdu celá rodina. Kustovnice mírní různé alergické projevy, podporuje činnost jater a ledvin a posiluje dokonce i zrak. Dokáže vám zvýšit kvalitu spánku i zlepšit pleť. Pomáhá při udržení normální hladiny tuku a cukru v krvi, také snižuje cholesterol.

Hubnutí s goji
Díky svým blahodárným účinkům na činnost střev plody zdokonalují metabolismus. Složení goji je dokonale nutričně vyvážené, obsahuje až 21 % vlákniny. Dodává vám tak pocit zasycení, mozek si myslí, že jste dokonale najezení a vy nebudete trpět hladem. Jedná se opravdu o zdravé hubnutí, tělo dostává všechno, co potřebuje. Pro znatelné snížení váhy samozřejmě musíte také změnit i svůj životní styl. Bez jakéhokoliv pohybu a při neustálé konzumaci tučných jídel vám ani zázračná goji nepomůže.

Dobrá nálada a žádný stres
V dnešním uspěchaném světě je důležité zachovat si dobrou náladu. Vyčerpává vás práce? Nestíháte? Pokud se cítíte vyčerpaní a jen těžko si hledáte chvilku na odpočinek, goji byste měli jíst pravidelně. Kustovnice čínská totiž patří mezi takzvané adaptogeny, tady látky, které působí proti stresu ve vypjatých situacích.

Krásná a zdravá pleť s goji olejem
Máte problematickou pleť? Začaly se vám objevovat vrásky? Jemným vmasírováním goji oleje můžete své pleti zachovat mladistvý vzhled. Látky, které goji obsahuje, totiž nepůsobí jen na svrchní vrstvy pokožky, zasahují až do hloubky. Vyrovnají obsah melaninu v kůži, zbaví vás pigmentových skvrn, zvláční a zpevní pokožku. Stejně tak chrání i před UV zářením. Goji olej nebo krém s jeho příměsí doporučujeme jemnými krouživými pohyby aplikovat na kůži v obličeji a dekoltu.

Soutěž: V naší dnešní soutěži mohou hned 3 z vás získat po 2 produktech Himalyo Goji v hodotě 898 Kč:

Goji Original 100% Juice Bio
100% šťáva z plodů kustovnice čínské v certifikované BIO kvalitě. Šťáva je pečlivě za studena lisovaná výhradně z čerstvých, ručně sbíraných plodů kustovnice čínské, které díky vysokohorskému původu a náročným klimatickým podmínkám obsahují unikátní koncentraci nutričních látek. Nápoj je elixírem zdraví, mládí a krásy. Jeho pravidelné užívání dodává tělu potřebnou vitalitu a energii. Doporučené dávkování: 25 ml džusu denně.

Goji Seed Oil Bio
100% olej ze semen plodů kustovnice čínské v certifikované BIO kvalitě. Čistou esencí a vrcholným produktem z kustovnice je olej získávaný šetrnou extrakcí ze semen jejích plodů. Velmi nákladný a náročný proces výroby přináší vysoce koncentrovaný koktejl účinných látek. Na jednu kapku tohoto oleje je zapotřebí až třicet plodů kustovnice. Olej je elixírem zdraví, mládí a krásy. Jeho pravidelné užívání dodává tělu potřebnou vitalitu a energii.

Více o produtech Himalyo najdete zde.
soutez_himalyo_02
Soutěžní otázka: V nabídce Himalyo najdete mimo jiné také zdravé mlsání v podobě sušených plodů kustovnice čínské v certifikované BIO kvalitě. V jaké čínské provincii se tyto plody ručně sbírají?

a) Chahar
b) Ningxia
c) Quinghai

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 11. 7. 2019, do předmětu uveďte HIMALYO – GOJI. Tři autoři správné odpovědi obdrží balíček produktů Himalyo.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: B, výherci: Barbora J., České Budějovice, Emília Š., Praha, Vanda N., Kostelec

Doporučené

Přidat komentář