Soutěže

Intuitivní rychlovarná konvice Tefal Digital Display

Předvánoční čas je tu! Začíná být chladno a ze slunečného teplého počasí je rázem zima a sychravo. Zimní chvilky si můžeme zpříjemnit popíjením oblíbených teplých nápojů. Lahodně a správně připravené klasické teplé nápoje, jako jsou káva, čaj nebo třeba horká čokoláda umějí divy…zahřejí, zlepší náladu a povzbudí. Užijte si opravdové kouzlo zimy a dopřejte si horké drinky, které prohřejí pozdní odpoledne a večery s vašimi blízkými.

Milovníci čajů a kávy vědí, že pro přípravu jejich oblíbeného nápoje je rozhodující nejen čas louhování, ale také správná teplota vody. Čínské přísloví praví: „Voda je matkou čaje“. A to z prostého důvodu, 99 % nápoje tvoří právě voda, proto je tak důležité, aby byla čistá, bez odéru a měla správnou teplotu. Vroucí vodou (100 °C) se zalévá černý, ovocný a bylinný čaj. Ideální teplota pro zelený a bílý čaj je okolo 80 °C. Ideální teplota vody při přípravě filtrované kávy je kolem 90 stupňů (případně plus minus až 5 stupňů podle konkrétního způsobu přípravy). Při příliš vysoké teplotě vody riskujeme přepálení kávy, to může způsobit její zhořknutí. Naopak při příliš nízké teplotě může být káva slabá a nepříjemně nakyslá. Také pro maminky je opravdu důležitým pomocníkem správná teplota vody – příprava kojeneckého mléka vyžaduje velmi šetrnou přípravu a ohřívání na 40 °C, aby se v pokračovacím kojeneckém mléku nepoškodily nebo nezničily důležité látky, které miminko potřebuje.

Intuitivní rychlovarná konvice Tefal Digital Display s moderním designem a digitálním displejem vám pomůže udělat horký nápoj právě podle vaší potřeby. Na displeji si můžete vybrat až z pěti přednastavených teplot (40°, 70°, 80°, 90°, 100°) bez obav z popálení, povrch konvice je bezpečně udržován chladným. Digitální displej je čitelný a zobrazuje teplotu vody uvnitř. Pro úplně snadné používání je základna konvice 360° rotační – lze ji tak snadno zvednout a položit zpět z jakéhokoli úhlu. Konvice Tefal Digital udržuje tu správnou teplotu vody po dobu až 30 minut, můžete si tak dolít další šálek kdykoli budete chtít. Objem konvice je 1,7l, zvládnete udělat až sedm šálků naráz.

Více informací a nabídku dalších šikovných pomocníků najdete na www.tefal.cz a nakoupit můžete na oficiálním e-shopu značky Tefal www.homeandcook.cz.

Soutěž: A právě tuto rychlovarnou konvici (v hodnotě 1999 Kč) jsme pro vás, od partnera soutěže – značky Tefal, získali! Rozsviťte svůj svět pouhým stisknutím tlačítka – a mějte teplotu svého čaje pod kontrolou!
VODA JE MATKOU ČAJESoutěžní otázka: Z kolika přednastavených teplot můžete volit?

a) ze tří
b) ze čtyř
c) z pěti

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 22. 12. 2020, do předmětu uveďte TEFAL. Výherce bude o výhře informován e-mailem. Bude-li výherce z Prahy a okolí, bude mít možnost si konvici vyzvednout v redakci 23. 12. 2020 a zpříjemnit si tak už vánoční svátky.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherce: Edita V., Sobotka.

Doporučené

2 komentářů

 • Jiří Hudeček 16/12/2020 at 9.14

  Z pěti

  Odpovědět

 • Edit 24/01/2021 at 10.48

  Z výhry jsem nadšená! Konvice během ohřívání ukazuje na displeji aktuální teplotu vody. Jediné, co bych možná vytkla, je její hmotnost. Moje maminka (89 let) jí používat nemůže.
  Děkuji za krásnou výhru, je to poprvé, co jsem něco vyhrála!
  EV

  Odpovědět

Přidat komentář