Soutěže

Soutěž: Jak snadněji lepit vteřiňákem?

Opravit prasklý hrnek, keramické prasátko, plastový kryt fotoaparátu, ucho kabelky nebo tenisky je nyní ještě snadnější. Víte jak na to?

Studie ukázaly, že zhruba třetina lidí, která si chtěla pořídit lepidlo, opustila obchod bez toho, že by si nějaké koupila. Proč? Je to jednoduché, kdo se v tom má vyznat? Vybrat správné lepidlo není snadné a pro normálního člověka je to doslova nadlidský výkon. V obchodě není čas číst popisky pro co je které lepidlo určené, které jsou většinou malým písmem na zadní straně. Jak tedy na to?

Výběr lepidla
Záleží na tom, co budete lepit. Když volíte rychlý postup a menší plochu, pomohou vteřinová lepidla. Jak z nich vybírat? Některá lepidla jako například inovovaná řada lepidel Loctite mají jž na přední straně přehledné informace co lepí, tak se rychleji a snadněji zorientujete a lépe zvolíte to správné.

Soutěž: Získejte tekuté vteřiňáky pro rychlé a pevné lepení. Na 5 z vás u nás čeká balíček vteřinových lepidel pro rychlé, přesné a pevné lepení.

Když potřebujete rychle slepit rozpadlé dětské autíčko, prasklou vázu, odštípnuté ouško hrnečku, prasklý květináč nebo keramické prasátko, vyberte si vteřinové lepidlo pro rychlé a pevné lepení. Tyto vteřiňáky jsou tekuté a schnou extrémně rychle, takže musíte lepit opravdu ihned, jinak vám zůstane na hrnečku přilepený i prst. Některá tekutá vteřinová lepidla jako je například Loctite Super Bond Brush mají dokonce pro pohodlnější nanášení vytvořený štěteček, který je praktickou součástí uzávěru, proto se lepidlo snadněji a hlavně přesněji nanáší. Navíc se dá slepený předmět dokonce mýt i v myčce.

Gelové vteřiňáky pro vyšší odolnost
Gelová konzistence dává vteřinovým lepidlům hned několik výhod. V první řadě jsou tato lepidla odolnější zejména na pnutí, vytváří odolnější spoje, proto se skvěle hodí například pro opravu ucha kabelky nebo opravu pásku. Druhou výhodou je, že gelové lepidlo ani na svislých spojích téměř nestéká, proto například při lepení prasklého džbánu nemáte problém se zaschlými kapkami. To ale není vše, gel má ještě jednu výhodu. Většina gelových vteřinových lepidel udržuje určitou elesticitu, to je vhodné při lepení například obuvi, kde potřebujete, aby se lepený spoj vyrovnával s různým pnutím při pohybu. Příkladem gelového vteřinového lepidla je Loctite Super Bond Power Gel, který odolá otřesům, tahům i ohybům materiálu.

Lepidla pro kreativce
Vteřiňáky jsou vhodné i pro kreativní ručičky. Lidé, kteří rádi tvoří a mají spoustu nápadů se nechtějí nechat lepidlem omezovat. Pro ně je pouhým nástrojem, který jim pomáhá docílit finální podoby jejich kreativní myšlenky. Proto se můžeme setkat i se speciálními lepidly vysloveně určenými pro kreativní tvoření jako je novinka Super Bond Creative Perfect Pen. Toto lepidlo dokáže lepit různé materiály. Díky speciálnímu zakončení, které vypadá doslova jako pero, je nanášení lepidla extrémně přesné a jednoduché. Proto není problém s ním přilepit i malý korálek nebo jinou drobnou ozdobu. Lepidlo celým svým tvarem připomíná silné pero, proto se i velice příjemně drží v ruce.

»Zelený« vteřiňák
I ve vteřinových lepidlech existují výrobky, které chrání naši planetu. Příkladem je Loctite Super Bond Pure Gel, který nemá takový ten charakteristický dráždivý zápach, neobsahuje rozpouštědla a navíc jeho vnější obal je vyrobený 100% bez plastů.
lepidloSoutěžní otázka: Kolik produktů najdete v sekci Speciální sortiment LOCTITE?

a) 10
b) 11
c) 12

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.loctite-superbond.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 12. 2021, do předmětu uveďte LOCTITE. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Martina B., Staré Město, Sabina H., Praha, Lenka H., Tábor, Ema Š., Dolní Dvořiště, Vojta N., Opatovice.

Doporučené

Přidat komentář