Soutěže

Grilovací sezóna v KFC je v plném proudu, rozdáváme nabité karty

Konec prázdnin s sebou přináší návrat do školy či do zaměstnání. Aby byl pro Vás, naše čtenáře, tento návrat veselejší, připravili jsme soutěž o nabité kartičky (každou v hodnotě 1.000 Kč) do restaurací KFC. Můžete si tak po škole nebo po práci vychutnat nejrůznější speciality, počínaje grilovanými novinkami, přes B-smart či Qurrito, až po Krusher nebo Vanilkovou zmrzlinu.

KFC přináší na letní období šťavnaté grilované kuřecí maso v oblíbených sendvičích, tortillách i salátech a představuje tak lehkou alternativu pro všechny, kdo se chtějí dosyta najíst a přitom se necítit těžce. Maso je připraveno v marinádě podle nové receptury a přináší jedinečné chuťové zážitky.

Grilování neodmyslitelně patří k létu, a proto KFC svou nabídku obohacuje o grilované produkty právě v tomto období. Příprava čerstvě marinovaného kuřecího masa probíhá v sofistikovaném grilu, jenž maso tepelně upravuje pomocí páry a nepoužívá tedy žádný přidaný tuk. Maso tak zůstává nesmírně chutné a šťavnaté a uchovává si veškeré nutriční hodnoty. Nová pikantní marináda tvořená směsí koření kombinující například pepř, kmín a chilli s tóny skořice, koriandru či hřebíčku, masu dodává nezaměnitelnou chuť.

Nenechte si ujít novou chuť lehkých grilovaných specialit, které se ideálně hodí k létu.

Nové produkty KFC Grill:

Letní Twister – Marinované grilované maso v tortille s ledovým salátem, špenátovými listy, čerstvou okurkou, tzatziki omáčkou a sýrem Apetina (sýr ala feta). Dostupný samostatně, v menu a v boxu.

Letní Pita – Marinované grilované maso v pita chlebu s čerstvou okurkou, listy špenátu, tzatziki omáčkou a sýrem Apetina. Dostupná samostatně, v menu a v boxu.

Letní salát – Salátová směs s čerstvou okurkou, černými olivami, špenátovými listy, sýrem Apetina, marinovaným grilovaným masem a tzatziki omáčkou. Dostupný samostatně a v menu s bezedným nápojem.

Grill Classic sendvič – Marinované grilované maso v ciabattě s ledovým salátem, rajčaty, majonézou a plátkem sýra Gouda. Dostupný samostatně, v menu a v boxu. Tento sendvič zůstane ve stálé nabídce KFC.
soutez_kfc_02
Soutěž: I vy máte možnost ochutnat šťavnaté speciality servírované přímo z grilu. Stačí, když nám správně odpovíte na jednoduchou otázku a nabitá karta v hodnotě 1.000 Kč může být vaše. Svou porci grilovaných specialit si pak můžete vychutnat přímo v prostorách restaurace KFC nebo třeba jako součást pikniku s přáteli. To už záleží na Vaší fantazii. Odměňujeme 3 výherce.

Soutěžní otázka: Která z těchto grilovaných dobrot nepatří mezi novinky letošního léta?

a) Letní Twister

b) Letní Qurrito

c) Letní Pita

Ucelenou nabídku KFC najdete na www.kfc.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 8. 9. 2015, do předmětu uveďte GRILOVÁNÍ V KFC. Výherci budou o výhře informováni e-mailem nebo telefonicky.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář