Soutěže

Soutěž: Limitovaná edice Med & Rakytník – Něžná péče do chladných dnů

Nová podzimní limitovaná edice Med & Rakytník od české značky Manufaktura je i tentokrát ve znamení zajímavých ingrediencí, které známe z naší přírody a jejichž účinky jsou ověřeny staletími. Med z čisté přírody jesenických hor je bohatý na minerály, vitamíny, antioxidanty a další cenné látky a má hydratační, vyživující, zklidňující a zjemňující účinky na pokožku. Rakytník je známý pro mimořádně vysoký obsah vitamínů C a Ea regenerační, zklidňující, omlazující a antioxidační účinky.

Receptury jednotlivých produktů limitované edice, bohaté na přírodní suroviny, jsou citlivě seskládány tak, aby Vám poskytly něžnou péči a ochranu do chladných dnů. Ty Vám zaručeně zpříjemní také nádherná, hřejivě-svěží vůně, která kosmetiku doprovází.

Soutěž: Vyhrajte jeden z 5 balíčků této skvělé edice v hodnotě 543 Kč. Balíček obsahuje Zjemňující sprchový gel s výtažky z medu a rakytníku a betaglukanem 215 ml, Regenerační krém na ruce s výtažky z medu a rakytníku a bambuckým máslem 100 ml a Ochranný pleťový balzám s výtažky z medu a rakytníku a meruňkovým olejem 50 ml.
soutez_manufaktura_med_02
Zjemňující sprchový gel s výtažky z medu a rakytníku a betaglukanem
Zjemňující sprchový gel s cennými přírodními ingrediencemi zpříjemní každé Vaše sprchování, zahalí Vás hřejivě-svěží vůní a zahrne něžnou péčí. Spojení lesního medu z jesenických hor, rakytníku, ovesného beta-glukanu, výtažku z pšenice a panthenolu poskytne pokožce hydrataci, vláčnost, regeneraci a ochranu nejen do chladných dnů.

Regenerační krém na ruce s výtažky z medu a rakytníku a bambuckým máslem
Udržujte své ruce hebké a jemné díky unikátnímu spojení lesního medu z jesenických hor, včelího vosku, rakytníku, ovesného beta-glukanu, bambuckého másla, makadamiového oleje, glycerinu a panthenolu. Dodáte tak namáhané pokožce něžnou péči, intenzivní hydrataci, výživu a ochranu.

Ochranný pleťový balzám s výtažky z medu a rakytníku a meruňkovým olejem
Vysoce výživný pleťový balzám je možné využít jako pravidelnou péči pro suchou pokožku či jako ochranu každé pleti v nepříznivém počasí. Napomáhá zamezit dehydrataci a podráždění chladem a větrem a poskytuje pleti pocit pohody. Jedinečná receptura je doslova nabitá aktivními přírodními ingrediencemi – využívá lesního medu z jesenických hor, včelího vosku, rakytníku, meruňkového, jojobového a makadamiového oleje, bambuckého másla, panthenolu, skvalenu, ovesného beta-glukanu a vitamínů A, E a C. Zajistí tak pokožce jedinečnou regeneraci, hydrataci, výživu a ochranu.

Soutěžní otázka: Kolik produktů obsahuje nová limitovaná edice Med & Rakytník?

a) 3

b) 5

c) 7

Více informací o edici a také nápovědu k otázce najdete na www.manufaktura.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 14. 9. 2017, do předmětu uveďte MANUFAKTURA – MED. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář