Soutěže

Soutěž: Lisa Wingate – Než jsme byly tvoje

Píše se rok 1939. Dvanáctiletá Rill Fossová a její mladší sourozenci si žijí bezstarostný život na Mississippi. Jenže vše se změní, když jejich otec musí odvést matku do nemocnice – a na dveře pak zabuší podivní cizinci, kteří sourozence odvlečou do krutého sirotčince. Rill bude muset najít způsob, jak ochránit sebe i své blízké, ale před krutou pravdou nebude moct zavírat oči dlouho.

V současnosti se mladá úspěšná návladní vrací vypomoct rodičům s opravami domu a náhodou odhalí stopy dávného rodinného tajemství, které může vést jak k zatracení, tak k vykoupení… Lisa Wingate vypráví příběh inspirovaný nechvalně proslulým skandálem organizovaného nedobrovolného prodeje dětí z chudých rodin bohatým náhradním rodičům, který otřásl celou Amerikou.

Soutěž: Do dnešní soutěže nám partner – Euromedia Group – věnoval 3 výtisky Světového bestselleru Než jsme byly tvoje.

Soutěžní otázka: V nabídce na stránkách BookTook.cz najdete mimo jiné také dárkové balení knih Geniální přítelkyně – příběh, který uchvátil čtenáře téměř na celém světě. Kolik knih tento komplet obsahuje?

a) 3
b) 4
c) 5

Nechcete-li tipovat, správnou odpověď najdete zde

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 17. 1. 2019, do předmětu uveďte NEŽ JSME BYLY TVOJE. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží tuto knihu.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Jaroslava Mílová 14/01/2019 at 14.14

    Správná odpověď je za B. Mimochodem jste mě tak navnadili otázkou, že jsem si všechny 4 knihy Geniální přítelkyně koupila. Jsem zhruba v polovině první knihy a určitě jsem neudělala chybu :-)
    Přeji hodně úspěchů!

    Odpovědět

Přidat komentář