Soutěže

Soutěž: L’Oréal Paris Unlimited: okamžité natočení řas, které vydrží

Výjimečné ženy si zaslouží výjimečnou řasenku! Když jste neustále v jednom kole, potřebujete make-up, který s vámi udrží krok. A ještě lépe, takový, se kterým dosáhnete profesionálních výsledků snadno každý den. L’Oréal Paris představuje novinku Unlimited – praktickou řasenku, narozenou v Paříži, která předčí vaše očekávání, aniž by vás obrala o cenný čas či kreativitu. Řasy jsou díky prodlužující formuli s každým tahem natočené a drží, ať už vás čeká během dne cokoliv. Zvedněte, zahněte, protáhněte – bez limitů. Rychlá a snadná aplikace, která mění pravidla hry. Prožívejte život naplno s řasami přesně podle vašich představ a bez kompromisů.

„Unikátní formule řasenky Unlimited dává ženám veškerou moc k vytvoření perfektního natočení řas již od prvního tahu. Díky super jednoduchému použití je to jeden z produktů, bez kterého prostě nemůžete žít. Její aplikace je bez námahy, a to klidně i na cestách, zatímco výsledek je profesionální a dlouhotrvající. Navíc už se při nanášení řasenky nemusíte kroutit jako hadí žena!“

Natočení řas jako ze salonu, díky ohebnosti kartáčku
Řasenka Unlimited prodlouží a natočí každou jednotlivou řasu přesně podle vašich představ a bez limitů. Při jejím vývoji se L’Oréal Paris inspiroval výsledky profesionálního natočení řas ze salónu a vytvořil tak řasenku nové generace s jemným, lehce vrstvitelným složením pro extrémní prodloužení řas. Obsahuje navíc nové latexové polymery, které protáhnou řasy na jejich maximální délku.

S řasenkou už nemusíte cvičit
Máte dost neustálého otáčení a naklánění kartáčku, abyste se dostala ke každé řase? Problém vyřešen díky řasence Unlimited. Kromě speciální formule obsahuje také inovativní ohebný kartáček, který vám umožní dostat se jednoduše ke každé řase s naprostou přesností. Už žádné cvičení s řasenkou! Nyní můžete snadno pokrýt každou řasu od vnitřního až po vnější koutek, aniž by vás bolela ruka. Věnujte více času samy sobě, ne svým řasám!

1. Kartáček rovně: pro nespoutanou délku řas bez limitů
S kartáčkem v rovné poloze navrstvěte řasenku na každou řasu a s každým tahem ji protáhněte tak, jako jste zvyklá s běžnou řasenkou.

2. Kartáček zahnutě: pro zvýraznění i těch nejmenších řas
Ohněte kartáček, abyste se dostala ke každé jednotlivé řase, od těch nejmenších ve vnitřním koutku, po ty nejdelší ve vnějším. Kartáček v této pozici vám pomůže řasy nadzvednout a udržet je v požadované pozici.
loreal_rasenka
Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a získejte možnost vyhrát jednu z deseti řasenek Unlimited od L’Oréal Paris v hodnotě 359 Kč.

Soutěžní otázka: Ve kterém městě se „narodila“ řasenka Unlimited?

a) Londýn
b) Benátky
c) Paříž

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 18. 11. 2018, do předmětu uveďte UNLIMITED. Deset autorů správné odpovědi od nás obdrží řasenku Unlimited od L’Oréal Paris.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář