Soutěže

Soutěž: MaxiVita Beauty: Krása z přírodních zdrojů

Řada doplňků stravy MaxiVita Beauty obsahuje přírodní zdroje účinných látek pomáhajících v péči o vzhled. Zúčastněte se naší soutěže a využijte tyto přírodní zdroje ve svůj prospěch. Pro 5 z vás máme připravený balíček krásy, který obsahuje tyto produkty: MaxiVita Beauty AntiAge + MaxiVita Beauty Body Balance v celkové hodnotě 498 Kč.

MaxiVita Beauty AntiAge  Pro svěží a mladistvý vzhled
Veganské kapsle obsahují kombinaci látek, které mohou pomoci při péči o pružnost vaší pleti a krásný vzhled vlasů a nehtů. MaxiVita Beauty AntiAge obsahuje fytonutrienty z extraktů z ovoce a zeleniny a také extrakty ze sedmikrásky a aloe vera. Ty jsou známé svým blahodárným účinkem na pleť, aloe vera navíc usnadňuje důležité detoxikační procesy organizmu. Ke krásnému vzhledu pokožky, vlasů i nehtů přispívá také biotin a zinek, které jsou doplněny vitamínem C a důležitými antioxidanty jako je vitamín E a selen, jež přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem a předchází jejich stárnutí.
Množství: 60 kapslí, cena: 299 Kč.

MaxiVita Beauty Body Balance – Pro vnitřní rovnováhu organizmu
Doplněk stravy vhodný jak pro ženy, tak i pro muže, obsahuje vápník a hořčík čistě přírodního původu. Vápník pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu organizmu, podílí se na správném fungování trávicích enzymů v zažívacím systému a podporuje důležitý energetický metabolizmus. Je také nezbytný pro udržení hustoty kostí a nervové i svalové funkce. Hořčík je důležitý pro zachování psychické pohody, protože příznivě ovlivňuje nervovou soustavu. Ta ovládá činnost všech orgánů v těle a pomáhá při únavě a vyčerpání. Hořčík také přispívá ke správné činnosti svalů a udržení vyváženého poměru iontů v těle. Doplněk stravy Body Balance pomáhá hlavně ve chvílích nadměrného stresu, fyzické nebo psychické zátěže a vhodný je i pro ženy v menopauze a také seniory. Obsahuje Aquamin F – čistě přírodní multiminerální komplex s vysokou vstřebatelností pocházející z mineralizovaných mořských řas rodu Litothamnium species. Vedle přírodně vázaného vápníku a hořčíku obsahuje dalších 72 důležitých stopových prvků. Aquamin pochází z čistých vod, z mořského dna Severního Atlantiku.
Množství: 60 kapslí, cena: 199 Kč.
Slim tanned woman's body Isolated over gray backgroundSoutěžní otázka: V nabídce značky MaxiVita najdete také hloubkovou výživu pro vaši pleť v podobě kapslí kolagenu. O který druh kolagenu se v tomto případě jedná?

a) rybí kolagen
b) vepřový kolagen
c) mořský kolagen

Nepodaří-li se vám získat produkty v soutěži, můžete je spolu s dalšími zakoupit v drogeriích dm a Rossmann nebo na www.nasevitaminy.cz. Zde také najdete odpověď na soutěžní otázku.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 5. 1. 2021, do předmětu uveďte MAXIVITA. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: C. Výherci: Alex K., Praha, Vladimíra N., Česká Lípa, Lenka T., Most, Monika H., Chlum, Petra Š., Nová Ves.

Doporučené

Přidat komentář