Soutěže

Soutěž: Miluj svůj život 2022

Už máte svůj kalendář pro rok 2022, nebo stále čekáte, až se na trhu objeví TEN PRAVÝ? Možná jsme ho právě pro vás objevili my!

Nástěnný kalendář s ilustracemi Lucie Ernestové – Miluj svůj život 2022 je opět zcela originální autorské dílo oblíbené české autorky a ilustrátorky Lucie Ernestové. Inspirována průkopnickým dílem Louise L. Hay nám ukazuje, jakou sílu mají naše myšlenky a jak ji můžeme využít. Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, můžeme změnit svůj život a učinit jej mnohem šťastnějším. Ke každému měsíci náleží inspirující moudrá myšlenka doplněná dechberoucí ilustrací a texty k zamyšlení a rozjímání.

Soutěž: Odpovíte-li správně na naši otázku, můžete být jedním z pěti výherců, kteří si od nás „odnesou“ nástěnný kalendář Miluj svůj život 2022 plný inspirujících moudrých myšlenek.
kalendar2Soutěžní otázka: Mezi novinkami Nakladatelství Synergie najdete mimo jiné také knihu s 50 skutečnými příběhy lidí, kteří čelili různým těžkostem, a přesto se rozhodli, navzdory své situaci, dosáhnout štěstí. Jak se tato kniha jmenuje?

a) Jdi za svým štěstím
b) Příběhy štěstí
c) Jaké si to uděláš, takové to máš

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.synergiepublishing.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 8. 12. 2021, do předmětu uveďte KALENDÁŘ 2022. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Ema W., Praha, Lenka J., Hlučín, Taťána B., Vrchlabí, Slávek O., Český Krumlov, Jaroslava CH., Rychnov nad Kněžnou.

Doporučené

Přidat komentář