Soutěže

Soutěž: Miluj svůj život 2023 – nástěnný kalendář s ilustracemi Lucie Ernestové

Už máte svůj kalendář pro rok 2023, nebo stále čekáte, až se na trhu objeví TEN PRAVÝ? Možná jsme ho právě pro vás objevili my!

Nástěnný kalendář Miluj svůj život 2023 je opět zcela originální autorské dílo oblíbené české autorky a ilustrátorky Lucie Ernestové. Inspirována průkopnickým dílem Louise L. Hay nám ukazuje, jakou sílu mají naše myšlenky a jak ji můžeme využít. Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, můžeme změnit svůj život a učinit jej mnohem šťastnějším. Ke každému měsíci náleží inspirující moudrá myšlenka doplněná dechberoucí ilustrací a texty k zamyšlení a rozjímání.

Soutěž: Odpovíte-li správně na naši otázku, můžete být jedním z pěti výherců, kteří si od nás „odnesou“ nástěnný kalendář Miluj svůj život 2023 plný inspirujících moudrých myšlenek a kouzelných ilustrací Lucie Ernestové.
kalendar_2023Soutěžní otázka: V nabídce Nakladatelství Synergie najdete mimo jiné také knihu a 55 karet, které vám pomohou navázat spojení s průvodci, jimiž jste obklopeni a kteří s vámi chtějí sdílet své poznání, aby vám pomohli k uzdravení a změně. Jak se tato kniha jmenuje?

a) Andělé světla
b) Andělská inspirace
c) Andělé a předkové

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.synergiepublishing.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 4. 12. 2022, do předmětu uveďte KALENDÁŘ 2023. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Grafika uvnitř příspěvku je ilustrační, není součástí soutěžního kalendáře.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Max T., Praha, Jarmila K., Vesec, Lída H., Jilemnice, Kamila P, Oldřichov, Štěpánka V., Žirovnice.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář