Soutěže

Soutěž: Na! Na! Na! Surprise Panenka v zářivém zvířátku 2v1

Na! Na! Na! Surprise Panenka v zářivém zvířátku 2v1 je úžasná měkoučká fashion panenka, která se dá ukrýt v zářivém zvířátku, to si může vaše ratolest připnout na batoh nebo na kabelku. Zvířátko je nyní vyrobené ze zářivé metalické látky. Panenka má krásné vybarvené oči a dlouhé řasy. Panenku tentokrát najdete v průhledném balení, tak přesně víte, o jakou se jedná. Můžete hned vidět úžasné detaily jejího outfitu, ale i barvu a tvar zvířátka. Na čepičce panenky najdete visačku ve tvaru kolečka, ve kterém se dočtete, jak se panenka jmenuje, kdy se narodila a charakteristiku její osobnosti.

Soutěž: Vyhrajte jednu ze tří panenek a nechte se překvapit, která to bude.

Oči vaší malé slečny může rozzářit například blondýnka Na! Na! Na! Surprise Panenka v zářivém zvířátku 2v1 – Alice Hops s neuvěřitelně dlouhými vlasy, velkýma očima a třpytivým outfitem nebo třeba Na! Na! Na! Surprise Panenka v zářivém zvířátku 2v1 – Chrissy Diamond v černo-stříbrném oblečku s vlasy až na zem a peněženkou ve tvaru zvířátka ze zářivého metalického textilu.

Panenky jsou vhodné pro děti od 6 let.
lol_2Soutěžní otázka: Kolik postaviček tvoří úchvatnou sérii Na! Na! Na! Surprise Panenka v zářivém zvířátku 2v1?

a) 3
b) 5
c) 6

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 11. 2021, do předmětu uveďte Na! Na! Na! Surprise. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář