Soutěže

Soutěž pro celou rodinu o letní balíčky Capri-Sun

Oblíbené ovocné nápoje Capri-Sun milují děti i dospělí. Kromě výjimečné chuti potěší také praktický obal se skvělými termoizolačními vlastnostmi, díky kterým nápoj vydrží déle chladný. To všechno dělá z pitíček Capri-Sun ideálního společníka pro každý výlet.

Soutěž: Udělejte radost celé rodině a zkuste získat v soutěži jeden ze tří balíčků Capri-Sun. V každém balíčku naleznete látkovou tašku, reflexní pásky a 10ks různých druhů Capri-Sun pitíček.

Soutěžní otázka: Zajímáte se o své zdraví, aktivně se o něj staráte a máte pozitivní přístup ke zdravému životnímu stylu? Pak právě pro vás je tu VITAR klub! Mimo mimořádné slevové akce, 10% slevu na veškeré nezlevněné produkty a dárky k nákupu, můžete také získat vitamínový balíček v hodnotě 500 Kč. Otázka zní: Jak můžete získat tento vitamínový balíček?

a) Je připraven pro každého nově registrovaného člena VITAR klubu
b) Je připraven pro každého 100. nově registrovaného člena VITAR klubu
c) Je připraven pro každého 500. nově registrovaného člena VITAR klubu
Blue and White Simple Beauty Makeup Photo CollageNechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.vitar.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 19. 8. 2022, do předmětu uveďte Capri-Sun. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Pokud vám osvěžující nápoje Capri-Sun zachutnají, koupíte je v obchodech, drogeriích a lékárnách nebo na e-shopu s doplňky stravy od VITARu www.nasevitaminy.cz. Informace o značce a produktech pak najdete na www.capri-sun.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Renata Ž., Tábor, Lucie H., Prachatice, Sandra W., Praha.

Doporučené

Přidat komentář