Soutěže

Soutěž o 3 luxusní kosmetické sady Bonaloka

Společnost Bonaloka s.r.o. pro vás ve spolupráci se společnosti RYOR a.s. vyvinula unikátní řadu kosmetických produktů s astaxanthinem. Astaxanthin patří mezi karotenoidy. Vědci tvrdí, že právě astaxanthin dodává lososům sílu a výdrž k dlouhým tahům řekami a překonávání vodopádů. Astaxanthin byl coby nejsilnější přírodní antioxidant prokázán mnohými srovnávacími studiemi. Vzhledem ke svým prokázaným omlazujícím a regenerativním účinkům na lidskou pokožku je astaxanthin hojně využíván lídry světového kosmetického průmyslu při výrobě kosmetických produktů.

V nabídce společnosti Bonaloka najdete také energetické a proteinové tyčinky s obsahem astaxanthinu. Dopřát svému tělu můžete lahodnou tyčinku s ananasem, oříšky kešu a s 4 mg astaxanthinu nebo arašídovou proteinovou tyčinku s obsahem bílkovin (26%) a s 12 mg astaxanthinu.

Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a staňte se jedním ze tří výherců kosmetické sady, obsahující Vyživující noční krém, Regenerační masku s antioxidanty a Omlazující olejové sérum v hodnotě 1990 Kč. V balíčku najdete také malé překvapení.

Vyživující noční krém
Luxusní noční krém s vysokým obsahem astaxanthinu. Unikátní kombinace účinných látek poskytuje pleti výjimečnou noční péči.

Účinky:
– výrazný anti-aging účinek
– redukuje vrásky
– redukuje nedokonalosti pleti a napomáhá působit proti jejich vzniku
– dodává pleti výživu
– vysoce zvláčňující účinek
soutez_bonaloka_02
Regenerační maska s antioxidanty
Intenzivní výživná maska s vysokým obsahem astaxanthinu, vitamínů C a E. Obsahuje cenné oleje a zajišťuje hloubkovou revitalizaci pleti s viditelnými výsledky.

Účinky:
– napomáhá předcházet projevům stárnutí
– vyživující a regenerační účinek
– revitalizuje pleť
– viditelně zlepšuje stav pleti

Omlazující olejové sérum
Vysoce účinné olejové sérum s obsahem astaxanthinu, vitamínu E a squalanu. Pomáhá při redukci vrásek a předchází jejich vzniku.

Účinky:
– redukuje vrásky a jemné linky o 51% za 28 dní
– zvyšuje elasticitu pleti
– hloubkově regeneruje a hydratuje pleť pro její zdravější a mladistvější vzhled
– chrání pleť před škodlivými vlivy
– snižuje transepidermální ztrátu vody o 19% za 28 dní

Soutěžní otázka: V přírodě můžeme astaxanthin najít například v řasách, lososech, humrech, krevetách, ale také v peří jednoho z ptáků. A my se ptáme, kterého?

a) Pelikán

b) Kormorán

c) Plameňák

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.bonaloka.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 24. 8. 2017, do předmětu uveďte BONALOKA. 3 z vás získají kosmetický balíček produktů s astaxanthinem v hodnotě 1990 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete svůj souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Kristýna 29/08/2017 at 17.35

    Kosmetickou sadu jsem dostala od manžela. Používám ji měsíc a je skvělá. Pleť vypadá svěže a pružněji. Korunu tomu nasadila minulý týden kolegyně, když se mě ptala, co zázračného používám :))

    Odpovědět

Přidat komentář