Soutěže

Soutěž o 3 sady parfémů: Zažijte harmonii vůní!

Ať už jste zamilovaní delší dobu nebo se chystáte vrhnout do pořádného žhavého randění, správná vůně je vaším esem v rukávu. Ne nadarmo se říká, že právě vůně nebo parfém odráží osobnost každého nositele. Parfém má zvláštní moc. Dokáže změnit náladu, ovlivnit chování druhých, ale i přinášet emoce nebo vzbudit vášeň a touhu. Jak ale vybrat tu správnou vůni, aby zaujala váš vysněný protějšek?

Výběr parfému je totiž poměrně složitá věc, a stejné je to i s jeho správnou aplikací. Pokud vás nadchl ten, kterým se navoněl někdo ve vašem okolí, ještě to neznamená, že „sedne“ i vám – parfém voní na každém trochu odlišně. Nezapomínejte na to, že každý parfém tvoří harmonický celek a budete-li užívat současně jiný přípravek, dojde k disharmonii, která může vyvolat nepříjemný dojem.

Držte se pravidel, která vám pomohou k dosažení správného výsledku:
1. Vůni si vybírejte dle své povahy a instinktu, teprve pak z vás udělá někoho výjimečného. Toto pravidlo platí i při výběru parfému pro váš protějšek. Sportovnější vůně vybíráme sportovním typům, elegantní pro skutečné gentlemany nebo dámy, cool vůně pro pohodáře.
2. Vůni aplikujte na pulzní body, celý krk, dekolt a do vlasů.
3. Noste vůni vždy při sobě a během dne ji kdykoliv použijte.

Valentýnský tip: Nezapomeňte se navonět předtím, než půjdete do postele. Nejenže to rozvášní váš protějšek, ale budete se sami cítit sexy a neodolatelně.

Pro elegantní pár:
Parfémová voda bugatti v sobě nese duši skutečného italského dolce vita! Je plná životního elánu a elegantní smyslnosti.

Pro vášnivé milovníky:
Vůně Replay LOVERS je hra kontrastů a spojení mezi ženským a mužským světem. Nepřehlédnutelná červená barva pak vytváří pevné pouto mezi pánskou a dámskou vůní.
zažijte harmonii vůní3Pro sexy hráče:
Dvojice vůní Playboy You 2.0 Loading For Him & For Her je inspirovaná prostředím populárního esportu. Pohrajte si se svým protějškem.

Pro vyznavače randění i svobody:
Vůně Tom Tailor vnesou do vašeho života klid a probudí všechny smysly. Vzdávají hold individuální svobodě i v partnerském vztahu.

Pro temperamentní městskou lásku:
Jiskřivá, povzbudivá a přitažlivá to je dvojce vůní nike pro něho a pro ni. nike A spicy attitude a Sparkling day zachycují esenci metropole a přetváří ji do parfémové podoby. Zažijte velkoměsto přesně podle svého stylu a zanechte svůj dotek v každém jeho zákoutí s neochvějným pocitem, že vám patří.

Soutěž: Zažijte harmonii vůní na vlastní kůži s naší valentýnskou soutěží o 3 sady partnerských parfémů značek Replay, nike a Tom Tailor.
loveSoutěžní otázka: Dvojice vůní které značky je inspirovaná prostředím populárního esportu?

a) bugatti
b) nike
c) Playboy

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 7. 2. 2024, do předmětu uveďte VALENTÝN. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář