Soutěže

Soutěž o 3×3 knižní novinky nakladatelství Mystery Press

Je vaším oblíbeným knižním žánrem krimi, thriller a detektivka? Potom si nenechte ujít naši dnešní soutěž ve spolupráci s nakladatelstvím Mystery Press. Získat v ní můžete hned 3 novinkové tituly, které vám mohou dělat společnost třeba na dovolené. Hrajeme o tyto knihy: Tim Weaver – Němé oběti, John Searles – Nebudete se bát ničeho zlého, Steve Robinson – Poslední anglická královna. Sada těchto tří titulů je připravena pro 3 z vás, kteří správně odpoví na níže položenou otázku.
soutez_mystery_press_logo
John Searles – Nebudete se bát ničeho zlého (Dvě sestry. Jedno temné tajemství…)
Jedné zasněžené zimní noci vezmou rodiče svou dceru Sylvii s sebou na tajemnou schůzku do nedalekého kostela. Zatímco dívka čeká v zaparkovaném autě, jsou její otec i matka za nejasných okolností brutálně zavražděni.

Dospívající dívka, žijící po tragické události v péči starší sestry, se rozhodne na vlastní pěst zjistit, co se té osudné noci v kostele doopravdy stalo a kdo nese zodpovědnost za smrt rodičů.

Během neúnavného pátrání se vrací do let předcházejících zločinu i do období těsně poté a postupně odhaluje temné a nelítostné události, které navždy změnily osud celé její rodiny, včetně jí samotné…

Poznámka: Uznávaný americký spisovatel John Searles napsal doposud tři romány a všechny byly úspěšné. Počínaje debutem Chlapec stále nezvěstný (získal za něj titul „Person to Watch“) přes v současnosti diskutované Strange But True až po zatím poslední knihu Nebudete se bát ničeho zlého. Román Nebudete se bát ničeho zlého získal cenu American Library Association. Podle autorovy druhé knihy Strange But True natočí producent hitu La La Land film.

Tim Weaver – Němé oběti (Ztratil všechno, na čem mu záleželo. Zbývá jen spravedlnost… a pomsta.)
Colm Healy patřil k nejlepším detektivům Metropolitní policie – až do chvíle, kdy se začal zabývat případem brutální vraždy mladé matky a osmiletých dvojčat. Vyšetřování uvázlo na mrtvém bodě a skutečnost, že nikdy nedokázal najít a potrestat viníka, Healymu zničila kariéru a připravila ho o rodinu.

David Raker, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách, je jediný přítel, který Healymu zbyl. Zároveň jako jediný chápe, že bez odpovědí Healy nikdy nedokáže najít klid a jeho život zůstane v troskách.

Proto se společně znovu pouštějí do vyšetřování. Ani jeden z nich ale netuší, že vrah ze stínů sleduje každý jejich krok a pouze čeká na správnou chvíli, aby je mohl pohřbít i s posledními důkazy svého ohavného činu…

Poznámka: Weaverovy předchozí romány Není cesty zpět a Bez slitování se v Česku staly bestsellery!

Steve Robinson – Poslední anglická královna
Když americký genealog Jefferson Tayte dorazí do Londýna, zemře mu v náruči jeho starý přítel a kolega. Nedlouho poté se Tayte a profesorka historie Jean Summerová vydají po mrtvolami poseté cestě, která je zavede až do roku 1708 k Londýnské královské společnosti.

Co si mají myslet o příběhu pěti vědců, kolegů Isaaca Newtona a Christophera Wrena, kteří byli za tajuplných okolností oběšeni za velezradu?

Jak se blíží k odhalení pravdy, Tayte a Summerová zjišťují, že se ocitli ve smrtelném nebezpečí. V jejich blízkosti se pohybuje vrah, odhodlaný obnovit to, co považuje za jedinou skutečnou královskou linii – a rovněž machiavelistický „lovec dědiců“, který v nejnovější sérii vražd, únosů a skandálů vidí jedinečnou obchodní příležitost.
soutez_mysterypress_03_02
Soutěžní otázka: Mezi další novinky nakladatelství Mystery Press patří také příběh sedmnáctileté Reagan Elizabeth Hillisové, která je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu… Jak se tento thriller jmenuje?

a) Já, Reagan Elizabeth Hillisová

b) Černý anděl

c) Mé jméno je Nikdo

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce: www.mysterypress.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 29. 6. 2017, do předmětu uveďte MYSTERY PRESS 3. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží kolekci novinek nakladatelství Mystery Press.

Pokud se vám knihy nepodaří získat v soutěži, můžete je spolu s dalšími zakoupit na: www.mysterypress.cz s dodáním Českou poštou nebo službou PPL, případně si je můžete osobně vyzvednout v Praze – knihkupectví Fantasya, Šafaříkova ulice, v Ostravě – knihkupectví Matrix, Hollarova ulice, v Brně – knihkupectví Arrakis, Veveří ulice.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář