Soutěže

Soutěž o 5 balíčků kosmetické péče pro krásné nohy značky Kneipp

Každá žena si přeje mít krásné a pěstěné nohy, a to především v létě, kdy je na naše chodidla nejvíc vidět. Chcete mít upravená chodidla a nevyhazovat přitom peníze za drahé salóny? Spolehněte se, stejně jako Linda Rybová, na přírodu.

Navzdory tomu, jak moc je potřebujeme, nevěnujeme často svým chodidlům dostatečnou pozornost. Péči o pokožku na chodidlech si s kvalitními přípravky ale můžete dopřát i v pohodlí domova. „Stejně jako každá jiná zaměstnaná žena a maminka ani já nemám čas chodit každý měsíc na pedikúru. Proto se snažím pečovat o chodidla pomocí speciálních přípravků doma. V poslední době jsem si oblíbila mast na zrohovatělou kůži od značky Kneipp. Díky ní nemusím chodidla zdlouhavě drhnout pemzou, a navíc jde o přírodní produkt, který neobsahuje zbytečnou chemii,“ říká Linda Rybová.

Díky kombinaci vysoce výživných látek je mast účinná od prvního dne používání. Krom dvou už zmiňovaných látek obsahuje navíc 25% ureu, která redukuje zrohovatělou kůži. Panthenol dodává pokožce potřebnou vlhkost a zklidňuje jí. Vitamín E zase chrání buňky. Drsná a popraskaná kůže je potom opět měkčí a jemnější. Mast obsahuje rovněž přírodní pomerančový olej, jeho éterická vůně osvěžuje a má současně i deodorační účinky. Velkou přidanou hodnotou této masti je fakt, že chodidla chrání i proti plísni.

„K dokonalé domácí pedikúře vám postačí tři kroky. Nejprve si dopřejte koupel chodidel v přípravku Kneipp® Sůl do koupele na chodidla, která blahodárně působí na unavená a nepříjemně pálicí chodidla a má navíc i deodorační účinky. Potom odstraňte ztvrdlou kůži pomocí Masti na zrohovatělou kůži Kneipp® a nakonec si vychutnejte příjemnou masáž s Máslem pro péči o chodidla. Máslo pokožku regeneruje, ošetřuje a chrání proti plísni,“ vysvětluje Jana Brychtová, brand manažerka společnosti Kneipp a dodává: „Na chodidlech se nachází četná nervová zakončení. Jejich stimulací, při níž vmasírujete máslo do pokožky, můžete zmírnit napětí svalů a navodit si tak po celodenním pobíhání pocit uvolnění.“
soutez_kneipp_maslo_02
Soutěž: Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte možnost vyzkoušet všechny 3 přípravky pro péči o nohy značky Kneipp. Celkem je pro vás připraveno 5 kompletních balíčků.

Soutěžní otázka: Kromě kosmetické péče o nohy nabízí značka Kneipp také mnohé další kosmetické produkty, mezi něž patří například Sprchové gely a pěny. Naše otázka zní: Jaký název dostal sprchový gel, který nejen, že krásně provoní vaši pokožku, ale ještě vykouzlí úsměv na vaší tváři?

a) Sprchový gel Usměj se

b) Sprchový gel Dobrá nálada

c) Sprchový gel Krásný den

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.kneipp.com/cz_cs/home

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 15. 6. 2017, do předmětu uveďte KNEIPP – NOHY. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

  • Johana 10/06/2017 at 10.18

    Skvělé, že máte tolik soutěží o přírodní kosmetiku! Někdy, když čtu složení některých kosmetických výrobků, tak bych plakala :-( Jen tak dál, fandím Vám.

    Odpovědět

  • Denisa Lukešová 10/06/2017 at 18.16

    Všechno od Kneippu je skvělé, čisté, voňavé. Pokud se mi nepodaří vyhrát, sůl a máslo si jistojistě koupím 😀 Krásná soutěž.

    Odpovědět

Přidat komentář