Soutěže

Soutěž o 5 peněženek Kipling. Dopřejte svým penězům luxusní domov!

Víte, že to, jakou má vaše peněženka barvu, jak se o ní staráte a co se v ní nachází, může ovlivnit míru vašeho bohatství?

Nejvíce bohatství do vašeho života přitahuje element vody (peněžní tok) – barva modrá a černá, element kovu (stabilita) – barva bílá, zlatá, stříbrná a element země (finanční růst) – barva zelená a hnědá. Barvou luxusu a pozitivního toku je pak barva červená – symbolizuje úspěch a bohatství, které s ním jde ruku v ruce…

Udržujte svou peněženku v čistotě a uspořádanou. Je domovem pro vaše peníze.

Důležité je, uspořádat si v peněžence hotovost. Přítomnost hotovosti ve vaší peněžence umožňuje vašemu podvědomí cítit se bohatým a přilákat tak ještě více bohatství. Peníze by měly být rozloženy (pokud to dovoluje místo) nebo úhledně složeny, v žádném případě nesmí být v chomáči – to svědčí o neuctivosti k penězům a dalším se do takové peněženky nebude chtít. Mince shromažďujte v uzavřené části peněženky – tedy v části na zip, aby se nepohybovaly po celé peněžence. Mějte sebou jen tolik mincí, které se do této části pohodlně vejdou.

Do peněženky rozhodně nepatří staré účty, složenky, ani kreditní karty – symboly dluhu a útrat, symboly peněz, které nemáte. Členským a věrnostním kartám najděte také jiný domov – na trhu je mnoho produktů k uložení těchto karet, ve vaší kabelce nezaberou mnoho místa a máte je tak všechny pohromadě. V peněžence neuchovávejte ani fotografie členů rodiny či přátel – ty směřují tok energie ven. Také vizitkám vyhraďte jiné místo.
soutez_kipling_penezenky_02
Soutěž: Dopřejte svým penězům luxusní domov! Odpovězte správně na naši otázku a můžete být jedním z pěti výherců, kteří od nás obdrží peněženku Kipling.

Soutěžní otázka: Společnost Kipling nabízí svým zákazníkům celou řadu produktů, mezi které patří také kufry do letadla v různých objemech. Jaký objem kufru do letadla si můžete od značky Kipling pořídit?

a) 29 l

b) 33 l

c) 40 l

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce: www.kipling.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 8. 5. 2018, do předmětu uveďte KIPLING – PENĚŽENKA. Pět autorů správné odpovědi od nás obdrží luxusní peněženku značky Kipling.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář