Soutěže

Soutěž o čelenky Odlo – Když se design snoubí s funkčností

Podejte vynikající sportovní výkon v oblečení s hadím vzorem řady Performance Warm Blackcomb! Nezáleží, jestli provozujete sjezdové lyžování, běžkujete nebo běháte: je to právě funkční spodní prádlo, které vás udrží v teple a suchu, zatímco prožíváte outdoorové zimní dobrodružství. Úspěch technologie Odlo spočívá ve speciálně umístěných funkčních zónách, které dělají novou kolekci Performance Warm Blackcomb teplou a prodyšnou. Zároveň jsou tyto produkty vyrobeny z 38 % z recyklovaného polyesteru a pro největší pohodlí byla použita bezešvá technologie vyvinutá značkou Odlo.
soutez_odlo_celenky_03
Nová řada Performance Warm Blackcomb je ideálním parťákem pro každého sportovce. V místech, kde vzniká nejvíce potu (podpaží, kolenní a loketní jamky, záda), se nachází síťovina a osvědčená technologie Effect by Odlo, která zamezuje vzniku nepříjemného zápachu. Vlákna neutralizující pach poskytují také výbornou prodyšnost. Pro udržení v teple byla použita žebrovaná struktura zajišťující dokonalou tepelnou izolaci v oblasti ledvin a kolen.

Řada Performance Warm Blackcomb je vyrobena bezešvou technologií značky Odlo, která je pro nošení extrémně pohodlná. Takto přetváříme všechno oblečení na módní kousky bez viditelných švů. Také používáme vysoce elastické kruhové pleteniny, které snižují riziko odření kůže a vytvářejí ergonomický tvar oblečení, které dokonale splyne s tvarem těla jako druhá kůže.
soutez_odlo_celenky_02
Řada Performance Warm Balckcomb obsahuje trička s dlouhým rukávem s kuklou i bez ní, dlouhé kalhoty a ¾ legíny. Připojení kukly k tričku nabízí účinnou ochranu za extrémních povětrnostních podmínek a při mírnějších teplotách může sloužit jako šátek. Zároveň dlouhé lyžařské ponožky a ¾ legíny jsou přímo vysněná dvojka.

V letošní kolekci s hadím vzorem také najdete sportovní podprsenku Seamless Medium. Oblíbená základní podprsenka Odlo je ideální pro sporty s nižší intenzitou nebo pro ženy s menším poprsím, a to i za vysoce-intenzivního cvičení. Jak vychází z názvu, podprsenka je ušitá pomocí bezešvé technologie Odlo, díky které lépe sedí a nevytvářejí se otlačeniny.

Podzimní / zimní kolekce 2017 značky Odlo je nyní dostupná v obchodech a online na Odlo.cz.

Soutěž: Chcete se při svých sportovních činnostech blýsknou čelenkou značky Odlo, značky, kterou se pyšní vrcholoví sportovci? Odpovězte správně na otázku a jedna ze tří čelenek může být Vaše.

Soutěžní otázka: Kdy byla založena firma Odlo.

a) 1900

b) 1925

c) 1946

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete zde: www.odlo.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 3. 2018, do předmětu uveďte ODLO – ČELENKA. Tři autoři správné odpovědi obdrží čelenku Odlo.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Alžběta Králová 08/04/2018 at 12.19

    Dobrý den, chtěla jsem se podívat na nabídku zboží na webu Odla, ale nezobrazují se mi obrázky :-( Čelenky ano, dámské oblečení ale ne.

    Odpovědět

Přidat komentář