Soutěže

Soutěž o kosmetické balíčky Gliss Kur Purify & Protect

Život ve městě má spoustu výhod, ale na druhou stranu se dokáže negativně podepsat i na našem zdraví a kráse. Se stresem a uspěchaným životním stylem se vypořádat můžeme, ale těžko ovlivníme stav špinavého ovzduší, které nás obklopuje. Přitom prach, výfukové plyny a další nečistoty mají prokazatelně negativní vliv na naši pleť i vlasy. V kombinaci s UV zářením vedou k vysušování pokožky hlavy, vlasy jsou pak tenké, lámavé a náchylné k poškození. Řešením je správná péče. Proto Gliss Kur přichází s první řadou pečující vlasové kosmetiky proti znečištění Gliss Kur Purify & Protect, která chrání vlasy před negativními vlivy života ve městě.

Nová řada Gliss Kur Purify & Protect proti znečistění nabízí ultralehkou recepturu s keratinovým sérem a výtažky ze semen moringy, což je rostlina známá díky svým schopnostem vázat na sebe nečistoty. Na povrchu vlasů dokáže vytvořit neviditelný film, který následně chrání vlasy před okolními vlivy, jako jsou znečištěné ovzduší a prach.

Nová řada Gliss Kur Purify & Protect neobsahuje silikony ani umělá barviva, naopak nabízí vše, co ženy žijící ve městech pro ochranu svých vlasů potřebují.

Portfolio řady Gliss Kur Purify & Protect:
Šampon Gliss Kur Purify & Protect – čistí vlasy, které byly vystaveny působení znečištěného ovzduší, napravuje škody způsobené volnými radikály v atmosféře.
Balzám Gliss Kur Purify & Protect – chrání vlasy před působením nečistot ve vzduchu, vyhlazuje je a napravuje škody způsobené volnými radikály.
Ochranný sprej Gliss Kur Purify & Protect – vytváří na vlasech ochranný film, který odpuzuje prach a další nečistoty obsažené ve vzduchu. Zanechává vlasy krásné, zdravé a bez známek stresu.
soutez_glisskur_02
Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a získejte možnost vyhrát jeden ze tří balíčků Gliss Kur Purify & Protect o obsahu: 2x Šampon Gliss Kur Purify & Protect, 1x Balzám Gliss Kur Purify & Protect, 1x Ochranný sprej Gliss Kur Purify & Protect.

Soutěžní otázka: Výtažky ze semen jaké rostliny najdete v produktech Gliss Kur Purify & Protect:

a) moringy
b) mateřídoušky
c) levandule

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 13. 12. 2018, do předmětu uveďte GLISS KUR. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží kosmetický balíček Gliss Kur Purify & Protect.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář