Soutěže

Soutěž: Ester Ledecká: Diář 2019

Naplánujte si rok 2019 s dvojnásobnou olympijskou vítězkou. Ester Ledeckou asi nemusíme představovat nikomu z vás. Lyžařka a snowboardistka, která jako jediná na světě dokáže kombinovat snowboarding a alpské lyžování na nejvyšší světové úrovni. Je dvojnásobnou snowboardovou mistryní světa v letech 2015 a 2017 a také dvojnásobnou juniorskou snowboardovou mistryni světa z roku 2013. Na Olympijských hrách v Soči (2014) se představila ve dvou disciplínách: v paralelním obřím slalomu se umístila na 7. příčce, v paralelním slalomu skončila šestá. 18. ledna 2014 vyhrála poprvé závod Světového poháru, v letech 2016 a 2017 získala na snowboardu dva velké a jeden malý Křišťálový glóbus za celkové hodnocení Světového poháru.

Bratr Ester Ledecké – Jonáš odešel z české juniorské reprezentace, aby se mohl naplno věnovat výtvarnému umění a hudbě. Stal se uznávaným komiksovým umělcem, vymyslel Ester její superhrdinskou identitu a je autorem designu její kombinézy a snowboardu. Umělecky se podílel také na diáři Ester Ledecké pro rok 2019.

Soutěž: Do dnešní soutěže nám partner – Euromedia Group – věnoval 3 Diáře Ester Ledecké pro rok 2019.

Soutěžní otázka: Mezi knižní bestsellery patří mimo jiné také série Panský dům. Jak se jmenuje závěrečný díl této rodinné ságy?

a) Panský dům a jeho dcery
b) Panský dům a jeho momenty
c) Panský dům a jeho dědictví

Nechcete-li tipovat, správnou odpověď najdete zde

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 16. 12. 2018, do předmětu uveďte ESTER LEDECKÁ. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží Diář Ester Ledecké 2019.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář