Soutěže

Soutěž o kosmetický balíček a vstupenky na veletrh World of Beauty & Spa

„Předjarní“ veletrh World of Beauty & Spa bude opět ve znamení jarních trendů, soutěží a workshopů. 16. a 17. března se pro návštěvníky PVA EXPO PRAHA-Letňany otevře již 25. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu World of Beauty & Spa. Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Budou připraveni zodpovědět dotazy, poradit s aplikací i volbou správného přípravku pro klienta i pro vlastní užití, ať již půjde o poradenství k anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci či alternativním metodám v oboru. Rozšiřuje se zastoupení přírodních přípravků, wellness produktů a přípravků pro aromaterapii, relaxaci, masáže, detoxikaci i celkový zdravý životní styl.

S nastupujícím jarem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. Návštěvníci uvidí „Rococo” fotomake-up znamenité Štěpánky Podroužkové, mohou se nechat inspirovat pracemi finálových týmů soutěže „Creative image team“ či semifinálovým tématem „Splash of Color“, vše pod vedením úžasného vizážisty Pavla Bauera. Pro finálové téma si soutěžící připraví modelku „ztracenou ve vlnách“ – Lost in waves. Soutěž bude doplněna módní přehlídkou ve spolupráci s top kadeřnicí Romanou Topinkovou.
Na veletrhu nebudou chybět další kadeřnické osobnosti jako Honza Špilar, tým Honzy Hlaváčka i Daniela Hejtmánková. Ti posledně jmenovaní brilantně ztvární téma podzimní soutěže napříč kadeřnickým světem „INSPIRACE 2019“. Tým Karlínského kadeřnického učiliště nám hravě přiblíží „RETRO“, k zážitkům bude stejně tak patřit fashion show týmu holešovických oděvních návrhářů na téma „SKILLS“. Líčení, účesy a body painting ve stylu „Mystic Gothic” bude opět plné svěžích nápadů oživujících pro nás tajemné středověké téma. Soutěžit se bude v nail designu (mezinárodní soutěže NailproCzech), v salonním nail artu, manikúře, tip-boxech, tzv. nail art-posterech, v prodlužování řas, v prodlužování vlasů i v oděvním designu. Soutěž v prodlužování vlasů bude tentokrát pojata zcela jinak a kromě cen pro vítěze si návštěvníci budou moci sami vyzkoušet svoji zručnost v této disciplíně i přispět na paruku těm, pro něž může být momentálně tím nejkrásnějším dárkem.
world_of_beauty_02
Každoročně očekávanou pomyslnou „třešničkou“ bude opět defilé českých miss v módní přehlídce butiku Fashion Island i návštěvy známých mediálních osobností.

Wellness, fitness i zdravý životní styl se stává jednou ze „stars“ veletrhu. Kromě workshopů, kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie budou vystavovatelé prezentovat komplexní beauty-wellness péči, diváci opět uvidí přehlídku krásných těl v soutěži věnované naturálnímu fitness.

Více na webu: www.WorldOfBeauty.cz a www.BeautyExpo.cz a Facebooku: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh
world_of_beauty_04
Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a získejte možnost vyhrát nejen vstupenky na veletrh, ale také třeba kosmetický balíček od pořadatele veletrhu, ve kterém najdete dárky od společností Nobilis Tilia a ATOK.

Soutěžní otázka: Na jarním veletrhu World of Beauty & Spa v Letňanech najde návštěvník inspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky mnoha značek. A my se ptáme – kolik různých značek se na veletrhu představí?

a) více než 300

b) více než 400

c) více než 500

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete na stránkách veletrhu.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 1. 3. 2018, do předmětu uveďte WBS 2018 JARO. Jeden autor správné odpovědi získá kosmetický balíček a 2 vstupenky na veletrh, další dva autoři správné odpovědi obdrží po 2 vstupenkách na veletrh.

Výhry dodala: firma pořádající veletrh World of Beauty & Spa ve dnech 16. a 17. 3. 2018.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku a Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář