Profíci radí

Jak na výběr šatní skříně do ložnice?

Když dojde na výběr nábytku do ložnice, je nutné myslet na praktickou i designovou stránku. O pěkný vzhled se postarají vkusně vymalované stěny a dekorace. Pohodlí zaručuje postel s komfortní matrací a úložné prostory nabízí komody, noční stoly a šatní skříně.

Velikost hraje prim
Pro všechny, kteří nemají doma místa nazbyt, ušetří prostor šatní skříně s posuvnými dveřmi. Před pořízením si musíte položit pár otázek, jež poslouží k lepší orientaci. Co všechno budete do šatní skříně ukládat? Oblečení, či sezónní potřeby? Věřte, že v ložnici nemají sportovní potřeby ani jiné věci do domácnosti co dělat. Dbejte na základní hygienické normy. Přeci nebudete dýchat prach a nečistoty bůhví odkud! Dalším kritériem je druh. Máme na mysli dvoudvéřové, třídveřové nebo čtyřdvéřové modely. V tomto případě rozhoduje velikost ložnice. Rozhodně nekupujte nábytek, který má nejvyšší polici nedosažitelnou bez použití stoličky.
nabytek_elegance_02
Ramínka, tyče a police
Některé hospodyňky prádlo skládají, jiné ho zase věší na ramínka. Prostorné šatní skříně mají výklopné tyče, výsuvné věšáky, drátěné programy a proutěné koše, výsuvné police, zásuvky i vychytané držáky na pásky, šátky, kravaty, šperky, žehličku. Klíčem k úspěchu je vnitřní uspořádání skříně, jen tak najdete vše na svém místě. Nejnáročnější zákazníci ocení modely s praktickým osvětlením. Samozřejmostí jsou produkty doplněné zrcadlem, ve kterém je vidět celičká postava. Věci, které nosíte jen sezonně nevěšte na ramínka. Uložte je do zadních zásuvek. Velkou popularitu mají boxy na kolečkách, jež mohou mít i víko. Spodní prádlo si zaslouží také svou péči, v tomto ohledu poslouží pořadače.

Ložnice je místo, kde relaxujete a spíte, proto do šatních skříní nedávejte prachovku, vysavač a boty! Tyto věcičky patří do úložných prostor v předsíni. Nevíte si rady? Poraďte se s odborníky!

Zdroj: Nábytek Elegance s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář