Soutěže

Soutěž o produkty sebamed pro intimní hygienu

Blíží se léto a s ním i období návštěv koupališť! Nezapomeňte sebou přibalit i intimní mycí emulzi!

Každá část našeho těla si zaslouží tu nejlepší péči, a to v každém věku. Týká se to i intimních partií, kterým je třeba dopřát pečlivou hygienu a kvalitní přípravky, k tomu speciálně určené. Celou řadu produktů šetrné intimní hygieny nabízí značka sebamed.

Řada intimní hygieny sebamed je navržena speciálně pro potřeby ženské intimní hygieny s pH, které podporuje přirozenou rovnováhu mikroflóry a respektuje potřeby daných partií. Do řady produktů intimní hygieny patří emulze s pH 3,8, která poskytuje efektivní zklidnění a antibakteriální účinky. Emulze je vhodná i pro použití během menstruace a po porodu.

Jelikož se potřeby intimní hygieny mění v období menopauzy, je potřeba v tomto období upravit i intimní hygienu. Po přechodu se v důsledku hormonálních změn mění pH intimních partií na pH 6,8 a proto je třeba emulze na partie upravit.

Nevhodná intimní péče nebo použití mýdla nabourá ochrannou bariéru a vzniká tak zásadité prostředí. To je ideální pro kvasinky, které vyhubí ty opravdu dobré bakterie. Gynekoložka MUDr. Kamila Žižková radí: „Pozor na přehnanou péči, kterou můžeme uškodit úplně stejně jako péčí nedostatečnou. Dále upřednostňujte sprchu před koupelí, důkladně se otírejte nejen po toaletě, ale i koupání, a to zepředu dozadu.“

sebamed nabízí nejen kosmetiku pro intimní partie, ale péči o celé tělo včetně dětské kosmetiky. Více podrobností naleznete na sebamed.cz.

Soutěž: Vyzkoušejte produkty sebamed na vlastní kůži s naší novou soutěží. Odpovězte správně na otázku a můžete být jedním ze tří výherců kosmetického balíčku sebamed, který obsahuje: sebamed Intimní mycí emulzi, sebamed Intimní emulzi bez mýdla a sebamed Intimní mycí pěnu.
sebamed_02Soutěžní otázka: pH přípravků sebamed pro intimní hygienu je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Pravidelné používání ochraňuje kyselý kožní plášť před patogenními mikroorganismy. Jaké pH obsahují výše zmiňované produkty (produkty, jež jsou součástí soutěže) sebamed?

a) pH 3,8
b) pH 4,2
c) pH 5,5

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 16. 6. 2024, do předmětu uveďte sebamed. 3 autoři správné odpovědi od nás obdrží balíček kosmetiky sebamed pro intimní hygienu.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem. V případě zájmu si mohou výhru vyzvednout (po výzvě) v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář