Soutěže

Soutěž o roční balení OmegaMarine PREMIUM – nejčerstvější lososový olej na světě!

Norové jsou odborníci na nejrůznější rybí produkty, výživové doplňky s rybím tukem nevyjímaje. Jedním z nich je nový OmegaMarine PREMIUM, který je unikátem na trhu. Vyzkoušejte norskou kvalitu na vlastní kůži a pochopíte, o čem mluvíme.

Jak často konzumujete ryby? Dopřáváte si je jen v přímořských destinacích nebo si je rádi připravíte i doma na oběd? Odborníci vypočítali, že optimální množství pro zabezpečení dostatečného přísunu omega-3 do našeho organismu jsou 2-3 porce ryb týdně. Dejme si ruku na srdce, kdo z nás se tohoto doporučení drží? Z praxe víme, že je to zanedbatelné procento Čechů.

S OmegaMarine PREMIUM k lepšímu zdraví
Malé želatinové kapsle s rybím tukem se lehce polykají, nemají žádnou pachuť ani aroma. Omega-3 tedy do těla dostanete v optimálním množství i v případě, že nejste zrovna expertem na přípravu ryb. Kapsle jsou plné oleje z lososa špičkové kvality, který obsahuje vyvážené množství kyseliny DHA, podporující mozek a nervovou soustavu, a dále kyseliny EPA, která příznivě působí na srdce. Navíc se v OmegaMarine PREMIUM nachází i kyselina DPA, která je prvkem zabezpečujícím vyšší koncentraci zmiňovaných EPA a DHA v krvi. Z lososového oleje je tak vytažené absolutní maximum. A to zdaleka není vše. OmegaMarine PREMIUM obsahuje také vitamín D.

Čím rychlejší, tím kvalitnější!
U extra panenského oleje z lososa hraje hlavní roli čerstvost. Tu nejvyšší najdete právě v produktu OmegaMarine PREMIUM. Můžete se tedy spolehnout na absolutní norskou kvalitu.

Sáhněte proto po novince OmegaMarine PREMIUM, a udělejte krok, který vám dopomůže k pevnému zdraví! Doplněk stravy je doporučováno užívat dlouhodobě při doporučené dávce 2-4 kapsle denně.

Více na: www.naturamed.cz/produkt/omegamarine-premium

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane roční zásobu OmegaMarine PREMIUM.
night view on Bruges. Bergen. NorwaySoutěžní otázka: Společnost Nordlaks má unikátní proces zpracování rybího oleje, kdy mezi ulovením ryby a jejím zpracováním na olej určených pro lidskou spotřebu uplyne pouhých:

a) 75 minut
b) 90 minut
c) 100 minut

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.naturamed.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 9. 2022, do předmětu uveďte OmegaMarine Premium. Výherce bude o výhře informován e-mailem, v případě zájmu si může výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář