Soutěže

Soutěž: Opraveno za pár vteřin s Loctite Super Bond

Malé nehody se v životě stávají. Při přesazování vám vyklouzne květináč, dopadne na dlažbu a je na dvě půlky, nebo vezmete do ruky hrneček s čajem, na který se již chvíli těšíte, a ouško vám zůstane v ruce, hodíte si přes rameno kabelku a při pečlivějším pohledu zjistíte, že se popruh rozlepil, co se všechno ještě stane? To jsou každodenní malé nehody, které každý z nás zná.

Kdo by v takové situaci nesnil o ideálním světě, kdy každá kalamita je zachráněná za pár sekund. Ale ona může být. Stačí opravdu jen pár sekund a to doslova. Vteřinové lepidlo Loctite Super Bond Original je silné rychleschnoucí lepidlo, které se nezalekne téměř žádného materiálu. Slepíte s ním kov, porcelán, gumu, kůži nebo dřevo. Je dokonce tak odolné, že když opravíte prasklé ouško hrnečku, můžete jej dál umývat v myčce. Odolává vodě i otřesům. Navíc je ekologické. Jeho vnější obal je vyrobený z 80 % recyklovaného materiálu.

Funguje spolehlivě. Stačí položit lepenou věc rovnoběžně se zemí, aby lepidlo nestékalo, protože je tekuté, očistit obě plochy, na které budete lepidlo nanášet, a pak jen na jednu plochu kápnout kapku lepidla a rychle přiložit druhou, pár vteřin a je přilepeno. Jediné, na co si musíte dát pozor, je rychlost. Aby se vám nestalo, že odejdete s rozlepenou věcí, ale slepenými prsty. Opravdu mu stačí jen pár vteřin. Proto je dobré si obě části, které budete k sobě lepit, pečlivě nachystat.

Opravy s lepidly Loctite jsou snadné a velmi rychlé. Díky nim nemusíte rozbité věci hned házet do koše, ale po opravě mohou ještě dlouho sloužit. Proč se zbavovat funkčních věcí, recyklujme je, dopřejme jim šanci pro druhý život a pomáhejme tak planetě.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a dopřejte druhý život oblíbeným věcem. Na 3 výherce u nás čeká sada vteřinových lepidel Loctite – 1x Super Bond 4 g, 1x balení lepidel Super Bond 3 x 1 g.
loctitteSoutěžní otázka: V Loctite věří, že staré a rozbité věci by měly dostat druhou šanci. Předtím než je vyhodíte, zamyslete se, zda by se přeci jenom nedaly opravit, nebo dokonce vylepšit, a znovu používat. Není tajemstvím, že produkce odpadu po celém světě stále výrazně roste. Podle údajů World Waste Facts každý rok vyprodukujeme… A to je právě naše soutěžní otázka. Víte, kolik tun odpadu vyprodukujeme každý rok?

a) 1,48 miliardy tun odpadu
b) 2,21 miliardy tun odpadu
c) 3,01 miliardy tun odpadu

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.loctite-superbond.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 11. 2022, do předmětu uveďte LOCTITE. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Tomáš T., Vlašim, Lenka V., Český Krumlov, Věrka D., Jihlava.

Doporučené

Přidat komentář