Soutěže

Soutěž: Pohodové Vánoce s Basilur Old Town Collection

Malé městečko, zasněžené střechy, plápolající světla v oknech. Útulné barevné domky, na které se snáší sněhové vločky, doslova dýchají pohodou. Novou zimní kolekci Basilur Old Town tvoří čtyři plechové dózy s vyobrazením sněhem zahaleného městečka a každá z nich ukrývá novou směs sypaných čajů. Základem čajových směsí Basilur Old Town jsou nejlepší lístky cejlonského černého čaje.

Kolekce obsahuje tyto čaje:

Basilur Snowy Town
Směs černého čaje ochucená květem chrpy a ovoněná aroma cukrové vaty, které tvoří ostružina s vanilkou.

Basilur  Dreamy Town
Směs černého čaje s květem malvy, měsíčku a aroma čokoládového krému. Zajímavá a tajemná vůně i chuť vám dovolí snít.

Basilur  Magic Town
Vánočně laděná směs kombinuje nejkvalitnější lístky černého čaje, květy chrpy a aroma perníčků.

Basilur  Festive Town
Velmi netradiční, ale o to více omamná směs lístků cejlonského černého čaje, květů světlice barvířské a aroma English Toffee – káva a karamel.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a získejte od nás 2 dárková balení čajů Basilur. Na dva výherce čeká dárkový balíček čajů Basilur Snowy Town a Basilur  Festive Town, tedy modré a zlaté balení.
cajSoutěžní otázka: Od kterého roku působí na trhu firma MIX-TEE velkoobchod, s.r.o.?

a) 1990
b) 1999
c) 2008

Nepodaří-li se vám získat dárková balení čajů Basilur v soutěži, můžete je zakoupit v prodejně MIX-TEE, Masarykova 235, Čelákovice nebo na www.caje-mixtee.cz. Cena každého balení je 192 korun.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 23. 11. 2021, do předmětu uveďte BASILUR (nechcete-li tipovat, správnou odpověď najdete na stránkách www.caje-mixtee.cz). Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Bude-li některý z výherců z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: Eva P., České Budějovice, Ivana F., Žatec

Doporučené

Přidat komentář