Soutěže

Soutěž: Pojďte s námi do kina na slavnostní premiéru!

14. března vtrhne do kin nová komedie Sladký život režiséra Tomáše Hoffmana, který stojí například za takovými úspěšnými hity, jako jsou Ženy v běhu, Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení a Bezva ženská na krku…

Hlavním hrdinou filmu Sladký život je hokejový reprezentant Rosťa Beran (Vladimír Polívka), borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet let neberu! Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti. Ale nic netrvá věčně… Nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda (Petra Hřebíčková), se kterou kdysi strávil jedinou noc a už se jí nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu a jediné, co mu ze slavného života zbude, je medaile mistra světa, kterou pro něj zachrání bývalý manažer a kamarád (Vojtěch Kotek). Rosťa v sobě musí najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly. Pomáhá mu především Jindřich (Jan Cina), seriózní a zodpovědný chlapík, který sám vychovává šestiletou dcerku, má zlaté srdce, a i když Rosťu nejdřív upřímně nesnáší, brzy se z nich stanou nejlepší přátelé. Rosťa s překvapením zjišťuje, že život obyčejných smrtelníků může být stejně nádherný a jedinečný, jako láska k té pravé ženě nad třicet…

Blesková soutěž: Chcete vidět film dříve než ostatní? Máme pro vás skvělou nabídku. Odpovězte správně na položenou otázku a získejte šanci zúčastnit se slavnostní premiéry filmu, která se koná v úterý 12. 3. 2024 v kině Světozor (19:15 hodin) a v kině Lucerna (20:15 hodin) v Praze. Pozvánky čekají na 4 výherce s doprovodem, tedy: 2 x 2 do kina Světozor a 2 x 2 do kina Lucerna.
SZ_pozva_mail_04svetozorKoho ve filmu uvidíte? Vedle Vladimíra Polívky, Petry Hřebíčkové a Jana Ciny se můžete těšit na celou řadu dalších populárních herců. Nechybí mezi nimi Zlata Adamovská, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Tereza Kostková, Bohumil Klepl, Eva Leinweberová, Miroslav Táborský, Jenovéfa Boková a Alžběta Dolečková.
SZ_pozva_mail_04lucernaSoutěžní otázka: Jak se jmenuje postava, kterou ve filmu ztvárňuje Jan Cina?

a) Rosťa
b) Jindřich
c) Karel

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 3. 2024, do předmětu uveďte SLADKÝ ŽIVOT. K odpovědi tentokrát připojte své celé jméno, případně také preferenci místa a času – Světozor (19:15 hodin), (Lucerna 20:15 hodin).

Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář