Soutěže

Soutěž: Postavte se podzimní únavě čelem

Víte, že podzimní únava se nemusí týkat každého z nás, jediné, co potřebujete, jen znát ty správné osvědčené rady, které budete dodržovat. Existuje mnoho rad a tipů, nicméně opravdu zaručený recept na podzimní únavu je péče a hýčkání sebe samého a fyzická aktivita.

Když bychom hledali ideální místo, která Vám nabídne profesionální servis a péči obou zmíněných tipů na posílení organismu, tak nás nenapadá lepšího místa než Aquapalace Praha. Stvořený ráj pro regeneraci, relaxaci, odpočinek, zábavu a posílení organismu.

SPA Aquapalace Praha nabízí nespočet procedur ať už celotělových masáží, perličkových koupelí, obličejových rituálů nebo privátních zón. Před masáží nebo jakoukoliv SPA procedurou nezapomeňte na uvolnění svalů v sauně, kterých Aquapalace Praha nabízí až na 14 druhů. Pro sportovce nebo nás, kteří sedíme často za počítačem nebo volantem, je k dispozici profesionální fyzioterapeut, který napraví veškeré bolesti našeho pohybového aparátu.

Fitness Aquapalace Praha, to je dvoupodlažní, prostorné plně klimatizované fitness centrum Aquapalace Praha, které patří k těm nejlépe vybaveným fitness v ČR. Jste-li začátečník nebo byste rádi svým tréninků poskytli řád, k dispozici je nespočet trenérů, které se zaměřují na určité partie či problematiku. Skvělou kombinací pro zajištění co nejlepších výsledků cvičení je využití výživových poradců, kteří Vám na míru nastaví správné jídelní plány. Celé fitness je vybavenou profesionálními stroji značky TECHNOGYM a pro navození uvolněné a atmosféry a nabuzení k lepším výkonům jsou prostory vybaveny LCD obrazovkami, kde můžete sledovat hudební pořady nebo při běhu na pásu nastavit lokalitu kudy poběžíte ať už přírodou nebo městem. Vydanou energii můžete načerpat při posezení ve stylovém baru s širokou nabídkou koktejlů a výživových doplňků.

Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a užijte si radostí, které Aquapalace Praha nabízí. Pro 4 z vás máme připravenu Poukázku na vstupenku (3 hodiny v Aquapalace Praha – Vodní svět + sauny), kterou lze využít kterýkoliv den včetně státních svátků, a to až do 30. 4. 2020.
aquapalace_sauna
Soutěžní otázka: Kolik tobogánů a skluzavek se nachází ve Vodním světě Aquapalace Praha?

a) 10
b) 15
c) 20

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na otázku na stránkách www.aquapalace.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 15. 11. 2019, do předmětu uveďte AQUAPALACE. Čtyři autoři správné odpovědi od nás obdrží poukázku na vstupenku do Aquapalace Praha.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď C. Výherci: Tereza V., Praha, Veronika M., Benešov, Linda S., Praha a Šárka V., Kladno.

Doporučené

Přidat komentář