Soutěže, Top

Soutěž: Poukaz na romantický pobyt pro dva na Zámku Old Yard Rychvald

Nechte se okouzlit příběhem Zámku Old Yard – místem dávné historie, výjimečné pozitivní energie, rovnováhy a harmonie, zázraků, hlubokého odpočinku, neuvěřitelných příběhů, místem, kde se mění osudy, kde se naplno prožívá láska, kde se zapomíná na všední starosti, místem, které je těžké opustit a které je snadné navždy milovat.

Valentýn, svátek zamilovaných, se blíží a vy stále přemýšlíte nad vhodným dárkem pro svoji drahou polovičku? Dejte svoji lásku najevo naplno. Nejlepší dárek je takový, který nadchne a zajistí nezapomenutelný, nevšední a romantický zážitek.

Máme pro vás skvělý tip! Pobyt na opravdovém zámku! Která žena by po něčem takovém ve skrytu duše netoužila? Moci se alespoň na chvíli cítit jako princezna a dopřát si naprostý komfort a zázemí?

Ideálním místem pro takovýto výjimečný pobyt je Zámek Old Yard Rychvald, nazývaný též „Starý dvůr“. Nachází se ve Slezském kraji, jen pár kilometrů od Ostravy. Dokonale zrekonstruovaný zámek nabízí autentickou zámeckou atmosféru, úžasný klid, soukromí, čas jen pro vás dva a kouzelnou okolní přírodu.
rychvald_02Dopřejte si ubytování v nádherném apartmánu. Zámek nabízí služby 4* hotelu, pokoje jsou zařízeny odborně zrenovovaným starožitným nábytkem a mají soukromou koupelnu s vanou. Užít si zde můžete dokonce i dvoulůžko s nebesy!

Ráno si vychutnáte skvělou snídani v zámecké restauraci, pro relax a procházky ruku v ruce je k dispozici kouzelná zámecká zahrada plná vzrostlých stromů, romantických zákoutí a najdete zde dokonce i jezírko s lekníny. Je možné domluvit i prohlídku zámku, která vzhledem k bohaté historii tohoto šlechtického sídla stojí za to. I okolí zámku nabízí mnoho zajímavých míst k výletům a zážitkům. Ochotný personál vám vždy rád poradí.

Soutěž: Darujte unikátní zážitek, na který jen tak nezapomenete! Uvidíte, že nápad na tento valentýnský dárek sklidí velké nadšení. Pro obdarování můžete využít i formu dárkového poukazu, který bude důkazem vaší lásky a péče. A právě takový poukaz můžete získat v naší dnešní soutěži. Poukaz na pobyt na Zámku Old Yard (s platností až do 31. 7. 2023) je pro 2 osoby na 2 noci se snídaní. Rezervace nutná minimálně týden předem.

Zámek Rychvald je ideální místo pro romantický pobyt, ale i pro svatbu, jakoukoli oslavu, firemní event, školení, nebo pro „pouhý“ zasloužený odpočinek. Zámek je chráněn jako kulturní památka České republiky.

Více informací, fotografií a kontakt najdete na webových stránkách www.old-yard.com.
rychvald_01Soutěžní otázka: Ze kterého století Zámek Old Yard v Rychvaldu pochází?

a ) z 15. století
b ) z 16. století
c ) z 17. století

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.old-yard.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 9. 1. 2023, do předmětu uveďte RYCHVALD. Výherce bude o výhře informován e-mailem, v případě zájmu si může poukaz vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherce: Vendula K., Odolena Voda

Doporučené

Přidat komentář