Soutěže

Soutěž: Proplujte s námi létem na vlnách vůní Almara Soap

Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, nároky na nás vyšší, tím více toužíme po klidu a relaxaci. Přitom řešení máme už od nepaměti na dosah ruky. Použití vůní k relaxačním terapiím je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic působí komplexně a hluboce na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organizmu.

Aromaterapie může mít mnoho podob, od vdechování vonných silic skrz aroma lampy, přes koupele, až po masáže oleji, k tomuto účelu uzpůsobenými.

Víte, že například vůně kokosu přináší dobrou náladu a pocit uvolnění?

Soutěž: Dnes jsem pro vás, společně s Almara Soap, připravili soutěž, v níž můžete získat hned 3 voňavá mýdla a oddat se tak aromaterapii v soukromí vaší koupelny. 5 výherců se může těšit na balíček 3 designových, 100 % veganských mýdel: PINA COLADA, LIMONÁDA, SUMMER SPRITZ.

PINA COLADA (Ručně vyrobené mýdlo s hřejivou vůní tropického ovoce)
Vytáhněte plavky a sluneční brýle, protože dovolená v Karibiku může začít! Stačí jen otevřít dveře své koupelny a nechat se unášet vůní ananasu s tropickým mixem mandarinky, kokosu a papáji a tóny santalového dřeva a cypřiše. Zaručujeme vám, že s tímto designovým koktejlem zasypaným kostkami ledu a zdobeným ananasovými listy vás úsměv na tváři a pohodová nálada jen tak neopustí!

Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva a oxid zinečnatý.
XXX_limonáda_WDLIMONÁDA (Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku)
Pamatujete doby, kdy jste trávili léto venku u vody, hráli si a byli prostě šťastní? Objevovali jste nové zážitky a zkoušeli trpělivost rodičů? Naše mýdlo Limonáda vás vezme zpátky do těchto dob, nebo alespoň na pláž, k vodě, či kamkoliv na dovolenou. Zvedne vám náladu vůní oblíbené sladké citronády a obklopí pocitem čisté radosti.

Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva, oxid zinečnatý a zdobení v podobě papírového brčka. Při používání brčko odstraňte.

SUMMER SPRITZ (Ručně vyrobené mýdlo s osvěžující vůní hořkého pomeranče)
Už jsou tady – krásné letní večery, které si vychutnáváte na terase v houpací síti, a na vaši kůži dopadají poslední hřejivé paprsky pomalu zapadajícího slunce … Pokud si myslíte, že už to nemůže být lepší, tak to vás tenhle osvěžující drink s vůní hořkého pomeranče vyvede z omylu. Dejte si ho klidně každý večer a užijte si náboj pozitivní energie, která vás pohltí s každou další bublinkou.

Pokud vám Summer Spritz připomíná jeden velmi známý a oblíbený italský nápoj, máte pravdu! Právě on nám byl k tvorbě tohoto mýdla inspirací, stejně jako oslnivé západy slunce.

Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva, oxid zinečnatý a zdobení v podobě plátků sušeného pomeranče a papírového brčka. Při používání brčko odstraňte.

Nepodaří-li se vám získat mýdla v soutěži, jsou k dostání na oficiálním e-shopu Almara Soap www.almarasoap.com anebo v desítkách prodejen s kosmetikou po celé ČR a SR (seznam je na webu).
koktej launch_WDSoutěžní otázka: Aktuální limitovaná kolekce mýdel Almara Soap obsahuje kromě mýdla SUMMER SPRITZ ještě další mýdla. Které mýdlo sem nepatří?

a) LEMON TEA TREE
b) PINA COLADA
c) LIMONÁDA

Nechcete-li tipovat, najdete nápovědu na stránkách www.almarasoap.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 25. 7. 2021, do předmětu uveďte LÉTO S ALMARA SOAP. Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Bude-li některý z výherců z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: Vanda T., Praha, Lucie O., Nová Ves, Monika K., Petrovice, Žaneta V., Praha, Tomáš K., Kladruby.

Doporučené

2 komentářů

  • Kačka 17/07/2021 at 11.11

    Dobrý den, chci se zeptat, zda ze soutěží vyřazujete ty, co už v minulosti vyhráli. Loni jsem vyhrála právě soutěž o mýdlenku a mýdlo Almara Soap, tak jestli má smysl zúčastňovat se další soutěže. Děkuji, Kačka.

    Odpovědět

  • womanandst 18/07/2021 at 9.35

    Dobrý den, ne. Každé soutěže se může zúčastnit i ten, kdo již v minulosti některou z výher získal. Tak hurá do toho! Přejeme hodně štěstí.

    Odpovědět

Přidat komentář