Soutěže

Soutěž: Řekněte vráskám, skvrnám a ochablé pokožce: „ještě ne!“

Kyselina hyaluronová má nezastupitelnou roli v zachování napětí, pružnosti a poddajnosti pokožky. Chrání pleť před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu. Má regenerační účinky, zajišťuje pleti účinnou hydrataci (má schopnost na sebe vázat značné množství vody), vyhlazuje vrásky a oddaluje vznik nových. Výrazně koriguje problémové projevy pleti, urychluje hojicí procesy a potlačuje vznik jizev. Pravidelné dodávání této kyseliny pleti je velmi důležité pro její zdraví a mladistvý vzhled.

Hyaluron N-Medical
Unikátně vyvinutý, vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek. Hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven (inside-out). Se svou vysokou absorpční schopností může být velmi prospěšný i při komplikovaných problémech.

Pokožka
Obsah více druhů kyseliny hyaluronové zajišťuje její maximální vstřebání a maximální využití v těle. Budete mile překvapeni, až pocítíte účinky hydratace inside-out (zevnitř ven). Vrásky, skvrny na pokožce, ochablá pokožka jsou známky úbytku kyseliny hyaluronové v organismu a volání Vašeho těla o doplnění kyseliny hyaluronové. Nyní máte možnost vyjít vstříc vašemu tělu, vráskám, skvrnám a ochablé pokožce říci „ještě ne!“.

Suchá pokožka, která svědí?
Hydratujte ji! Pravidelné doplňování kyseliny hyaluronové snižuje svědění pokožky u lidí, kteří chronicky trpí suchou pokožkou.

Klouby
Mají Vaše klouby dostatek kyseliny hyaluronové? Pokud nepociťujete při chůzi nic, pouze radost, potom ano. Jestliže ne, začněte přemýšlet o doplnění a vyživení Vašich kloubů, budete je v životě potřebovat.

Sliznice
Kyselina hyaluronová hraje významnou roli i na sliznicích (močový měchýř, ženské intimní partie) a vytváří na nich mechanickou bariéru.
Hyaluron_NMedical_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a získejte možnost vyzkoušet „na vlastní kůži“ účinky Hyaluron N-Medical v hodnotě 1 500 Kč. Výhra čeká na tři z vás.

Soutěžní otázka: Kde můžete Hyaluron N-Medical zakoupit?

a) V síti vybraných supermarketů a hypermarketů

b) V lékárnách, partnerských klinikách a kosmetických centrech.

c) Výhradně v lékárnách

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.13drops.eu. Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 31. 5. 2018, do předmětu uveďte HYALURON N-MEDICAL. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží produkt Hyaluron N-Medical.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář