Tipy na dárky, Tipy na dárky pro muže

I tatínkové mají svůj den

Den otců je příležitostí, jako stvořenou pro poděkování svému tatínkovi za vše, co pro vás udělal, co vás naučil, za jeho péči, starostlivost, lásku i pomoc. K tomuto osobnímu poděkování ho pak můžete obdarovat hezkým veganským, „nahatým“ dárkem z Lush, kterým mu jistě uděláte radost!

Spoluzakladatel Lush Mark Constantine říká: „Obalové materiály jsou prostě smetí a příliš dlouho jsme museli čelit jejich nadbytku. Teď, když už je jejich environmentální i finanční dopad zřejmý, tlačí zákazníci výrobce a obchodníky k omezování obalů. Firmy, jako je ta naše, musí svým zákazníkům představovat inovace, díky kterým budou moci nakupovat opravdu „nahaté“ produkty.“
Víme, jak tatínkové neradi chodí s odpadky a proto je naše kolekce ke Dni otců zcela bez obalů.

Všechny produkty jsou dostupné na e-shopu a v kamenných obchodech.

FUN FOR ALL THE FAMILY (Bubble Spinner)
Jestli máte rádi citrusové šumáky či sorbety, roztočte v proudu tekoucí vody tuhle znovupoužitelnou pěnu a vybublejte si koupel s povznášejícími silicemi z limet
a divokých pomerančů.

NO TROUBLE (Nahatý olej na vousy)
Ať už si pěstujete bradku, kotlety či pořádný plnovous, zkroťte a opečujte svůj porost za pomoci bio olivového a jojobového oleje.
DAD_lush_02
DIRTY SPRINGWASH (Nahatý sprchový gel)
Proměňte svou sprchu ve vodopád svěžesti, zhluboka se nadechněte a nechte se vzpružit chladivými mentolovými krystalky a povzbuzujícími silicemi z máty a tymiánu. Nahaté sprchové gely vydrží až 2x tolik, co běžné sprchové gely podobné velikosti.

SUPERDAD (Koupelová bomba)
Superhrdiny někdy nepoznáte podle masky a pláště… Někteří se raději zahalí do silic ze santalového
a guajakového dřeva s uklidňujícím kadidlem.

MODFATHER (Koupelová pěna)
Schovejte se před světem a rozdrobte si do vany tuhle osvěžující pěnu plnou brazilské pomerančové silice pro ty nejnáročnější milovníky koupelí.

MOUSTACHIO (Mýdlo)
Pan Knír se ptá, jestli by vás zajímalo osvěžující ručně vyráběné bylinkové mýdlo bez palmového oleje?

Zdroj: Lush / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář