Soutěže

Soutěž: Revlon ColorStay Looks Book™ Eye Shadow Palette

Revlon uvádí NOVINKU – paletky očních stínů ColorStay Looks Book Eye Shadow Palette pro dlouhotrvající líčení v sytých barvách od neutrálních matných tónů pro každodenní nošení až po výrazné „femme fatale“ metalické odstíny. Jednotlivé paletky jsou expertně navržené tak, aby s každou z nich bylo možné vytvořit širokou škálu nejrůznějších looků. Vysoce pigmentované pudrové složení pro intenzivní barevný efekt jediným tahem je dokonale odolné až na 24 hodin.

Každá paletka ztělesňuje jedinečnou osobnost a představuje unikátní barevnou škálu, která vám pomůže měnit vzhled každý den podle toho, kým zrovna chcete být. Jste Original (originál), Maverick (individualista), nebo Insider (znalec)? Vyberte si tu pravou pro vás, nebo vyzkoušejte všechny a kombinujte je mezi sebou, jak se vám zrovna zachce!

Klíčové benefity:
• Bohatě pigmentované složení očních stínů je odolné až na 24 hodin
• Ultra tenký kompaktní design paletky vám umožní vzít si ji kamkoliv s sebou
• Každá paletka obsahuje expertně sestavenou škálu osmi odstínů
• Dostupné ve třech barevných provedeních: Original, Maverick, Insider

Soutěž: Zalíbila se Vám paletka Insider? Odpovězte správně na jednoduchou otázku a jedna ze čtyř může být Vaše!
revlon_02
Soutěžní otázka: Kolik odstínů obsahuje každá paletka?

a) 6
b) 7
c) 8

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 21. 2. 2020, do předmětu uveďte REVLON. Čtyři autoři správné odpovědi od nás obdrží paletku očních stínů ColorStay Looks Book Eye Shadow Palette – Insider v hodnotě 389 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

 

Doporučené

Přidat komentář