Soutěže

Soutěž: S námi budete mít letos slunce pod kontrolou!

Vystavování se slunečnímu záření má zásadní vliv na proces stárnutí pleti. Podle jeho vlnové délky proniká do různých vrstev pokožky. Modré světlo proniká až do nejhlubších vrstev pokožky a ovlivňuje tak hormonální procesy. Působí tím sice jako antidepresivum, ale zároveň způsobuje stárnutí pokožky.

Ve spolupráci se značkou Skeyndor vám dnes přinášíme nejnovější technologii v ochraně před širším spektrem slunečních paprsků – Blue Light Technology. Zabraňte předčasnému stárnutí a neriskujte vznik pigmentových skvrn.

Skeyndor se při vývoji nových technologií stále snaží najít nová řešení, jak pokožku chránit před škodlivými vlivy slunečního záření. Blue Light Technology pokožku ochrání před širším spektrem slunečních paprsků. Za tuto exkluzivní technologii v ochraně před modrým světlem získala firma Skeyndor ocenění Pyme Innovadora, pro inovativní malé a střední firmy. Nové produkty s technologií Blue Light Technology mají ochranný faktor proti UVB, UVA, HEVis a IR.

Soutěž: Objevte tuto pokročilou technologii v nových produktech z řady Sun Expertise a chraňte se před slunečním zářením. Byla navržena speciálně proto, aby pokožku chránila před modrým spektrem světla (HEV). Na 3 z vás čeká sada dvou produktů (Ochranná emulze SPF 30 a Ochranný krém SPF 50+) v hodnotě 1 888 Kč.

Ochranný krém SPF 50+
Krém na obličej nemastný na omak s jemným finišem zvláště vhodný pro pleti s vysokým rizikem nebo citlivé na slunce, protože má velmi vysoký ochranný faktor SPF 50+. Snadno se roztírá, je voděodolný, a navíc pleti dodává jemné zabarvení. Obsah: tuba 75 ml., doporučená cena: 965 Kč.

Ochranná emulze SPF 30
Doporučená pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny. S vysokým ochranným faktorem SPF 30. Je voděodolný, proto vás ochrání i při koupání. Obsah: lahvička s dávkovačem 200 ml., doporučená cena: 923 Kč.

Dostupné ve spolupracujících kosmetických salonech Skeyndor v ČR a SR.
soutez_skeyndo_opalovani_02
Soutěžní otázka: Blue light technologie je mnohem účinnější než dosavadní technologie založené na hydrolyzátech melaninu. Naše otázka zní: O kolik procent je Blue light technologie účinnější?

a) o 72%

b) o 100%

c) o 128%

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 17. 6. 2018, do předmětu uveďte SKEYNDOR – OPALOVÁNÍ. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží sadu produktů Sun Expertise v hodnotě 1 888 Kč.

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na www.skeyndor.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář