Soutěže

Soutěž: Se stylovým deštníkem od Kipling vás počasí nepřekvapí

Věděli jste, že Kipling nenabízí jen řadu luxusních kabelek, moderních batůžků a pohodlných cestovních zavazadel? V nabídce naleznete také spoustu módních doplňků, které oživí váš šatník zcela nevšedním stylem! Vyberte si jeden z šátků se zajímavým potiskem, který vás navíc uchrání před nepříjemnou zimou, šikovný skládací deštník nebo připněte na svou tašku od Kipling přívěšek v podobě roztomilé opičky.
soutez_kipling_doplnky_02
Soutěž: Zapomeňte na všednost a dejte průchod svému stylu! Odpovězte správně na naši otázku a můžete být jedním z pěti výherců, kteří od nás obdrží skládací deštník Kipling.

Soutěžní otázka: Společnost Kipling nabízí svým zákazníkům celou řadu kolekcí, například kolekci Kipling City, kde objevíte stylové městské tašky a batohy, nebo třeba kolekci Back To School s pestrou nabídkou školních batohů a penálů… Jakou další kolekci najdete u Kipling?

a) Kipling Premium

b) Kipling Sport

c) Kipling Fashion

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce: www.kipling.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 27. 2. 2018, do předmětu uveďte KIPLING. Pět autorů správné odpovědi od nás obdrží stylový skládací deštník Kipling.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

6 komentářů

Přidat komentář