Soutěže

Soutěž: Stále v pohybu? S Nomadem vždy krásná!

Tohle musíte mít! S bezdrátovou žehličkou Rowenta for Elite Nomad si vlasy můžete poupravit kdykoli a kdekoli. Pozvednout si lokny nebo ještě jednou přežehlit vlasy zvládnete ve výtahu před schůzkou, v šatně po posilovně, v kabince po zkoušení oblečení, ve vlaku, v letadle, v kině… Vlasový styling doladíte vždy. A co víc – žehličku můžete využít jako spolehlivou powerbanku pro dobití telefonu!

Žehlička Rowenta for Elite Nomad je skutečně ideální kabelkové či baťůžkové velikosti, je lehká a nabitá vydrží až 35 minut. Vybírat můžete standardně ze dvou teplot 160° či 200°. Žehlička se zahřeje do 120 vteřin – úprava je tak rychlá a přizpůsobená vašemu typu vlasů. Keramické pláty se navíc postarají o hedvábný vzhled vlasů. Manipulace s žehličkou bez kabelu je vážně snadná a komfortní, navíc disponuje funkcí dobití telefonu. Součástí balení je tepelně odolný obal pro bezpečné skladování po použití, automaticky se vypíná po 15 minutách. Žehlička má rozměr 195x30x35 mm a váží pouhých 167 gramů.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane cestovní žehličku na vlasy Rowenta for Elite Nomad v bezdrátovém provedení pro maximální svobodu v hodnotě 1599 Kč.
RowentaforEliteNomad
Soutěžní otázka: Špičku mezi žehličkami na vlasy typu 2v1 představuje žehlička Liss & Curl Ultimate Shine od Rowenty. Co zajišťuje úžasný lesk vlasů po použití této žehličky?

a) dvojitý ionizátor
b) keratin a turmalín
c) Cashmere Keratin protein a arganový olej

Nechcete-li pouze tipovat, najdete odpověď na soutěžní otázku na stránkách www.rowenta.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 1. 2020, do předmětu uveďte ROWENTA FOR ELITE NOMAD. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží cestovní žehličku na vlasy Rowenta for Elite Nomad v hodnotě 1599 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A, výherce: Irena T., Olomouc.

Doporučené

Přidat komentář