Soutěže

Soutěž: Šumivé tablety s vitaminy a přírodními extrakty

Exkluzivní řada doplňků stravy MaxiVita, které jsou jedničkou v obchodních řetězcích a drogeriích, čítá i chuťově vyladěné šumivé tablety, které obsahují ryze přírodní extrakty (rakytník, ostropestřec, zelený čaj, ginkgo biloba) a přírodní aroma.

Šumivé tablety s vitaminy, minerálními látkami a rostlinnými extrakty představují pohodlnou a chutnou cestu k doplňování životně důležitých látek. Forma nápoje navíc obohatí pitný režim, který je potřeba dodržovat z hlediska zdraví a vitality organizmu.

Soutěž: V dnešní soutěži může 5 z vás získat po 5 druzích šumivých tablet MaxiVita, a to: MaxiVita Exclusive Detox – očista jater, MaxiVita Exclusive Hořčík, MaxiVita Exclusive Vitamin C + rakytník, MaxiVita Exclusive Multivitamin a MaxiVita Exclusive Ginkgo biloba.

MaxiVita Exclusive Detox – očista jater
Šumivé tablety MaxiVita Exclusive Detox obsahují přírodní extrakt z ostropestřce mariánského, který přispívá zejména ke správnému trávení a činnosti jater. Je vhodný k pročištění při detoxikační kúře. Šumivé tablety mají malinovou příchuť.

MaxiVita Exclusive Hořčík
Aktivní látky hořčík a vitamin B6, které obsahují šumivé tablety MaxiVita Exclusive Hořčík, se nachází především v kostech, zubech a svalech. Přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, správné činnosti svalů a nervové soustavy. Zdroj hořčíku neboli magnézia pochází i z organické formy, která je pro tělo lépe vstřebatelná. Šumivé tablety mají příchuť grepu a maliny.

MaxiVita Exclusive Vitamin C + rakytník
Rakytník řešetlákový je nazýván rostlinou budoucnosti a pomáhá mimo jiné posilovat obranyschopnost organizmu. V přírodní medicíně je ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů. Právě extrakt z rakytníku je součástí receptury šumivých tablet MaxiVita Exclusive Vitamin C + rakytník, které obsahují i vyšší dávku vitaminu C (500 mg). Tyto účinné látky podporují imunitní systém a jejich doplňování je vhodné zejména v obdobích se zvýšeným výskytem nemocí. Šumivé tablety mají příchuť citronu.

MaxiVita Exclusive Multivitamin
Všestranný pomocník MaxiVita Exclusive Multivitamin obsahuje důležité vitaminy skupiny B, C a E, které přispívají ke správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před volnými radikály. Šumivé tablety poskytují komplex vitaminů pro podporu imunity. Šumivé tablety s příchutí pomeranče a mandarinky.

MaxiVita Exclusive Ginkgo biloba
Japonský strom Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný je nazýván stromem moudrosti a dlouhověkosti. Extrakt získaný z listů obsahuje komplex látek, které mají pozitivní účinek na periferní krevní oběh a pomáhají k udržení normální činnosti mozku. Šumivé tablety MaxiVita Exclusive Ginkgo biloba díky němu pomáhají k udržení duševní pohody a mentální svěžesti. Tablety obsahují také vitamin C a přírodní extrakt ze zeleného čaje s polyfenoly. Šumivé tablety mají příchuť citronu a zeleného čaje.
soutěž_vitar_maxi_vita_02
Soutěžní otázka: V nabídce produktů MaxiVita najdete mimo jiné také bylinné sirupy. Kolik těchto sirupů je aktuálně v nabídce na stránkách www.vitar.cz?

a) 8
b) 9
c) 10

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 4. 2019, do předmětu uveďte VITAR. Pět autorů správné odpovědi od nás obdrží balíček šumivých tablet MaxiVita v hodnotě 300 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Pinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář