Soutěže

Soutěž o velikonoční Metrový čabajkový salám Schneider Selection

Za pomlázku metr salámu…ale ne ledajakého. Tradiční uzenářská značka Schneider připravila pro všechny milovníky fermentovaných salámů opravdový unikát – metr dlouhý originální maďarský čabajkový salám prémiové řady Selection! Na 100 gramů výrobku bylo použito 120 gramů pečlivě vybraného masa, metrový salám je jemně vyuzený na bukovém dřevě a je bezlepkový.

Oslavte Velikonoce s metrovým salámem a vyzkoušejte: Pečené brambory s pikantní klobáskou a čedarem

Na 10 porcí budete potřebovat: 1 balení Snack miniklobásek Schneider, nebo Metrový čabajkový salám Schneider Selection, 100 g tvrdého čedaru, 2 kg menších brambor typu B, sůl, pepř.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Tento recept je velmi snadný. Brambory rozkrojíme napůl a postavíme je na prkénko. Do každé z nich uděláme zářezy zhruba 2 mm od sebe tak, abychom je úplně nerozkrojili. Osolíme a prokládáme natenko rozkrojenou klobáskou. Posypeme nastrouhaným čedarem a opepříme. Pečeme na 160 stupňů dozlatova zhruba 20–25 minut podle velikosti brambor. Servírujeme s dipem nebo majonézou.

Více o produktech Schneider najdete zde.

Soutěž: Zúčastněte se naší druhé velikonoční soutěže a získejte možnost vyhrát Metrový čabajkový salám Schneider Selection. Čekají tu na vás 3 kousky.
SCHNEIDER SELECTION_METROVY CABAJKOVY SALAM-small
Soutěžní otázka: Základní způsob úpravy tvrdých salámů je:

a) sušení
b) škrobení

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 4. 2019, do předmětu uveďte SCHNEIDER. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží Metrový čabajkový salám Schneider Selection v hodnotě 299 Kč. Vzhledem k druhu výhry je nutné, aby si výherce (po dohodě o čase) výhru převzal přímo v redakci časopisu – Praha.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

  • Vanda 26/04/2019 at 8.37

    Sháněla jsem v obchodech, ale bohužel jsem neměla štěstí :-( Tak snad na mě čeká v soutěži :-)

    Odpovědět

  • Marie Borková 27/04/2019 at 8.50

    Na webu další skvělé recepty. Zkusili jsme Zelený quiche – výborný. O víkendu se pustím do Netradičních francouzských brambor 😉

    Odpovědět

Přidat komentář