Soutěže

Soutěž: Trussardi Parfums uvádí Trussardi Donna Pink Marina

Představte si krásné chvíle během dne na pláži, kdy písek hřeje, ale už nepálí a slunce pomalu klesá za obzor. Ve vzduchu je cítit směs aromat ovoce, květů a dřevin. Od moře pronikají svérázné slané tóny dotvářející podvečerní harmonickou vůni. Mořské vlny se dotýkají břehu a vše má nádech růžové. Scenérie připomíná proslulá místa jako pláž Budello na souostroví Maddalena, známou růžovým pískem, nebo pláž Frati Bay na ostrově Elba, pokrytou jemnými bílými kamínky, které vlivem slunce mění svou barvu.

Pink Marina, nová dámská toaletní voda od Trussardi Parfums, se inspiruje touto speciální atmosférou. Nathalie Lorson ze společnosti Firmenich sestavila voňavou kompozici jako spojení šťavnatých tónů růžového grapefruitu, návykově svěžích tónů melounové dřeně a jiskřivé energie citrónové šťávy. Počáteční zářivou svěžest střídá akord rafinované a vyvážené směsi květů neroli, písečného narcisu a mořské soli. Harmonii uzavírá smyslné, krémové spojení santalového dřeva, cedru a pačuli.

Flakón vůně Donna Pink Marina je vyroben z bílého skla, které zdobí růžové pásky evokující písečné útvary utvořené větrem. Okraje čtvercového flakónu lemuje hliníkový pás v růžové barvě a finální ozdobou designu je růžový uzávěr s elegantní mašličkou.

Soutěž: Je nám potěšením, že vám ve spolupráci se značkou Trussardi můžeme přinést soutěž o 3 parfémy Trussardi Donna Pink Marina, každý v hodnotě 1 799 Kč.

Rodina vůní: květinová, svěží
Parfumér: Nathalie Lorson
Hlava: svěží, jiskřivá a lehká: růžový grapefruit, melounová dřeň, citrónová šťáva
Srdce: harmonie mořské soli a květin: neroli, písečný narcis, mořská sůl
Základ: smyslný krémový podpis: santal, cedr, pačuli
woman portrait, beauty and care, studio shotSoutěžní otázka: Z jakého materiálu je vyroben flakón vůně?

a) matné sklo
b) bílé sklo
c) křemenné sklo

Nepodaří-li se vám získat parfém v soutěži, je k dostání exkluzivně v parfumeriích Douglas za ceny: Donna Pink Marina EdT 30 ml 1259 Kč, Donna Pink Marina EdT 50 ml 1799 Kč, Donna Pink Marina EdT 100 ml 2429 Kč.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 1. 8. 2021, do předmětu uveďte TRUSSARDI. Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Bude-li některý z výherců z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Sylva V., České Budějovice, Pavla J., Březová, Jindra K., Soběslav.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář