Soutěže

Soutěž: Valentýnská soutěž o parfémy REPLAY LOVERS

Den svatého Valentýna – den, kdy svým nejbližším chceme připomenout, že je máme rádi a myslíme na ně. Ať už Valentýna slavíte, či neslavíte, dárek udělá určitě radost i kterýkoliv jiný den. Dnes přicházíme se soutěží pro ty, kteří Den svatého Valentýna slaví a chtěli by s dárkem v ruce říci svému milovanému, své milované: Miluji tě, vážím si tě, myslím na tebe… A jako dárek pro sebe získáte navíc parfém ze stejné řady.

Soutěž: V naší dnešní soutěži čeká na 2 výherce sada vůní (pro ni a pro něj) REPLAY LOVERS.

REPLAY LOVERS
Ve spolupráci s italským parfumérským domem Mavive vytvořila značka Replay letošní vášnivou novinku s názvem LOVERS. Rebelský černý flakon pro něj a něžný pudrový pro ni, na pozadí s okázalým tetováním, to je hra kontrastů a spojení mezi ženským a mužským světem. Nepřehlédnutelná červená barva pak vytváří pevné pouto nejen mezi pánskou a dámskou vůní, ale i mezi flakonem a krabičkou.

REPLAY LOVERS FOR HER
Květinově-ovocná a gurmánská vůně v sobě spojuje lásku a vášeň. Ženský půvab se rodí z mandarinky a bergamotu, v srdci tepe růže a arabský jasmín a v základu stojí santalové dřevo s úchvatnou vanilkovou orchidejí.

Hlava: bergamot, mandarinka, růžový pepř, malina
Srdce: růže, arabský jasmín, gardénie, ylang-ylang
Základ: santalové dřevo, pačuli, vanilková orchidej, ambra

REPLAY LOVERS FOR HIM
Orientálně-dřevitá a pikantní vůně pro muže doslova vibruje jiskřivými tóny mandarinky a pomela. V jejím srdci se ukrývá orientální kardamon s levandulí a vše je usazeno na základu z vetiveru a dřeva guajak, kterému jsou přisuzovány afrodiziakální účinky.

Hlava: pomelo, mandarinka, švestka
Srdce: kardamon, fialky, levandule
Základ: dřevo guajak, vetiver, labdanum
Návrh bez názvuSoutěžní otázka: Který den v roce slavíme Den svatého Valentýna?

a) 12. 2.
b) 14. 2.
c) 15. 2.

Správnou odpověď ve tvaru A, B nebo C zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 1. 2023, do předmětu uveďte REPLAY LOVERS. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Marta P., Zadní Chodov, Denisa V., Plzeň.

Doporučené

5 komentářů

Přidat komentář