Soutěže

Soutěž: Varta Safety Power Bank: Powerbanka s integrovaným alarmem pro ženy!

Nevěříte, že vás powerbanka dokáže ochránit před nebezpečím, které číhá na ulici ve chvíli, kdy se vracíte pozdě v noci z práce, rande nebo večírku? Věřte! Ať už se ocitnete v tmavém parku nebo podzemní garáži, kde není ani živáčka, s Varta Safety Power Bank máte v ruce skvělou pasivní zbraň.

Powerbanka Varta nejenže nabije většinu telefonů na 80 % (iPhone 5S na 100 %), ať už jste kdekoli, ale nabízí i další funkce. Tou hlavní je bezesporu integrovaný alarm. Pokud se ocitnete v nebezpečí, stačí, abyste zatáhla za horní krytku zařízení, čímž spustíte bezpečnostní zvukový poplach o hlasitosti 100 dB + blikání LED diody. Alarm lze zastavit (a použít opakovaně) vrácením krytky zpět. Napájení alarmu zajišťuje interní baterie, takže o něj není potřeba jakkoli pečovat.

Z praktických funkcí nechybí ještě malá integrovaná LED svítilna, která najde využití nejen při hledání věcí v kabelce. Praktické „očko“ usnadní zavěšení na kabelku či batoh. O stavu nabití powerbanky informují dvě stavové diody. V balení nechybí moderní flexi USB nabíjecí kabel. Interní baterie nabízí 2600 mAh a nabíjecí proud 1 A.

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku, a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane powerbanku Varta Safety Power Bank s integrovaným alarmem.
varta_soutez
Soutěžní otázka: Jaké má Varta Safety Power Bank s integrovaným alarmem rozměry?

a) 11 x 4 cm
b) 12 x 6 cm
c) 14 x 8 cm

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 4. 7. 2019, do předmětu uveďte VARTA SAFETY POWER BANK. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží powerbanku Varta s integrovaným alarmem v hodnotě 779 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A, výherce: Linda F., Brno

Doporučené

Přidat komentář