Soutěže

Soutěž: Vplujte s námi a Lush do levandulového snění

Levandule se pro své všestranné účinky používá už od starověku. Například jako prostředek na zklidnění pokožky, uvolnění stresu a napětí, při nespavosti či bolestech hlavy nebo svalů. Proto tuto krásnou voňavou rostlinku v Lush tak rádi přidávají do svých produktů.

Levandule: Něžný dotek pro mysl i tělo

Soutěž: Odpovíte-li správně na soutěžní otázku a budete-li mít trochu toho štěstí, můžete to být právě Vy, kdo od nás získá set levandulových kosmetických produktů Lush. Čekají na vás 3 balíčky, obsahující levandulovou koupelovou pěnu, levandulové masážítko, oválná plechovka na masážítko a levandulovou pleťovou vodu.

Blaženost před spaním – A French Kiss – Koupelová pěna
Rozmazlete pokožku polibkem rozmarýnu a levandule. Rozdrobte do proudu tekoucí vody pro nebeskou koupel plnou bublinek a vůní jižní Francie. Nechte starosti odplavat, relaxujte a extra panenský kokosový olej zatím zvláční vaši pokožku.

Každý občas potřebuje trochu té terapie – Therapy – Masážítko
100% bio masážítko zvláční pokožku a zklidní mysl. Dokonale vyvážená směs provzdušněného kakaového a bambuckého másla poskytne krásně klouzavou masáž a zanechá vaši pokožku neuvěřitelné hebkou, zatímco naše pečlivě vybraná směs tří bio esenciálních olejů se postará o pořádnou dávku povzbuzení. Bio levandulová silice navrací rovnováhu pokožce a uvolňuje mysl. Silice z neroli zvyšuje hladinu serotoninu v mozku a zlepšuje tón a texturu pokožky, pomerančová silice zase zlepšuje náladu.
soutez_lush_levandule_02
Plechovka oválná
Oválná plechovka udrží vaše masážítko krásné. Asi jste si všimli, že máme rádi naše výrobky „nahaté“, abychom mohli používat co nejméně obalů. Víme ale, že mohou nastat chvíle, kdy budete chtít své masážítko pěkně obléct. Proto je tahle plechovka dokonalé řešení pro jeho uložení, ať už si ho budete chtít vzít na cesty nebo nechat u postele. Berte tuhle plechovku jako znovupoužitelný obal.

Něžná aromaterapeutická voda – Eau Roma Water – Pleťová voda
Tento delikátní elixír je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Růžová voda pomůže zklidnit pleť a omezit červenání, zatímco levandulová voda pokožku zjemňuje a navrací jí rovnováhu. Našli jsme způsob, jak pleť hydratovat a zklidnit jemně a zároveň účinně. Pleťovou vodu párkrát stříkněte na obličej pro rychlé osvěžení, případně ji použijte na odstranění zbytků make-upu nebo čistítka.
soutez_lush_levandule_03
Soutěžní otázka: levanduli obsahuje také další produkt Lush – olejová koupel, která zažene všechny chmury, zklidní mysl a uvolní končetiny. Jak se tato Lush lahůdka jmenuje?

a) Razzle Dazzle

b) Mmmelting Marshmellow Moment

c) Dreamtime

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.cz.lush.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 9. 2017, do předmětu uveďte LUSH – LEVANDULE. Tři autoři správné odpovědi se můžou těšit na jeden z levandulových dárkových balíčků Lush.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář