Soutěže

Soutěž: Vyhrajte a vyzkoušejte zubní pasty Biorepair!

Všichni si asi umíme představit nepříjemné chvíle na zubařském křesle nebo při bolesti citlivých zubů. Těmto situacím se můžete vyhnout správným výběrem zubních past a dalších produktů určených k zubní hygieně. Značka Biorepair poskytuje široký sortiment, který se zaměřuje na prevenci i řešení citlivosti zubů, tvorby zubních kazů, krvácení dásní a dalších problémů.

Všechny zubní pasty Biorepair mají patentovanou formuli microRepair®, která nahrazuje fluorid obsažený v obyčejných pastách. Díky té dokáží na rozdíl od fluoridu opravit poškozenou sklovinu a chránit ji. Kromě toho snižuje bolest způsobenou citlivostí na teplé a studené podněty a omezuje tvorbu zubního plaku, kazu i kamene. Poskytuje tak komplexní ochranu, kterou mohou používat bez omezení dospělí i děti.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete být mezi pěti výherci, kteří od nás dostanou zubní pasty Biorepair. Každý balíček obsahuje: 1. zubní pastu Biorepair Fast Sensitive Repair International – poskytuje okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů. Díky technologii microRepair® totiž proniká do jejich poškozených částí a pomáhá je zacelovat. Vy si tak budete moci užívat teplé i studené nápoje bez nepříjemné bolesti. Pastu lze zároveň používat i jako každodenní prevenci proti problémům s citlivými zuby. 2. zubní pastu BioRepair Total Protective Repair – chrání zuby před kazy a brání usazování zubního plaku i tvorbě zubního kamene. Zároveň obnovuje strukturu skloviny a pomáhá překrývat zubní krčky. I u ní se tak můžete těšit na snížení citlivosti zubů. Obě pasty lze bez obav používat dlouhodobě, neobsahují totiž kromě fluoridu ani parabeny a SLS.
Beautiful young women,three attractive girlfriends with beautiful smiles,two blondes and a brunette,dressed in jeans and short t-shirt,spend time together in the city Park in the summer,  posing for a photograph.Soutěžní otázka: V nabídce Biorepair najdete také dětskou řadu zubních past. Kterou příchuť v nabídce nenajdete?

a) jahoda
b) broskev
c) malina

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.biorepair.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 8. 2022, do předmětu uveďte Biorepair. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář