Soutěže

Soutěž: Vyhrajte pro svou ratolest jednu ze tří skvělých cen L.O.L. Surprise!

Děti milují překvapení a objevování nových věcí i zážitků, díky kterým poznávají okolní svět. Toho využila značka L.O.L. Surprise!, která přinesla něco, co probudilo jejich zvědavost a touhu po objevování překvapení. A tak se z koulí, které byly nejprve umístěny do košů vedle pokladen spolu s jinými hračkami, stal fenomén, který znají děti i rodiče na celém světě.

Historie značky L.O.L. Surprise! není nijak dlouhá. První „Lolky“, jak jim děti u nás říkají, byly uvedeny na americkém trhu v roce 2016 společností MGA Entertainment. Podařilo se jim trefit do trendu sběratelství i do obliby malých postaviček, které mají variabilní doplňky a navíc i zábavné funkce.

Soutěž: Teď můžete vyhrát jednu ze tří skvělých cen L.O.L. Surprise! Stačí poslat správnou odpověď na naši otázku. Jeden z vás vyhraje krásnou novou L.O.L. Surprise! HD kameru v hodnotě 2 499 Kč a dva z vás vyhrají L.O.L. Surprise! Zimní nábytek s panenkou v hodnotě 499 Kč.

L.O.L. Surprise! HD kamera
S novou krásnou HD kamerou L.O.L. Surprise! s vysokým rozlišením mohou děti vytvářet klipy a filmy. S kamerou si vyhrají celý den a pobaví se i se svými kamarády. Kamera je vybavena mnoha šikovnými funkcemi, lze zvolit např. až 20 animovaných pozadí L.O.L. Surprise!

L.O.L. Surprise! Zimní nábytek s panenkou
Rozbalte více než 10 překvapení v nových baleních Nábytku s panenkou. Každé balení obsahuje jednu oblíbenou panenku a doplňky. Mezi doplňky je i jedno svítící překvapení. Balení je možné rozložit na samostatnou hrací plochu. Panenky s nábytkem jsou ve čtyřech různých stylech a poznáte je už podle obrázku na obalu. Když dáte panence napít, překvapí vás! Na panence Ice odhalíte pod UV světlem neonová překvapení.

Další spoustu hraček najdete na stránkách www.lolsurprise.cz.
lol_2
Soutěžní otázka: Kolik překvapení najdete v OMG ReMix Letadlo?

a) 40
b) 50
c) 60

Nechcete-li tipovat, správnou odpověď najdete na www.lolsurprise.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 27. 3. 2022, do předmětu uveďte L.O.L. Surprise!. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherce 1. ceny – Martina Č., Kopřivnice, další výherci: Janina T., Praha, Eliška P., Žatec. Gratulujeme!

Doporučené

Přidat komentář