Představujeme

Nabíjejte rychle a bezdrátově s Varta Ultra Fast Wireless Charger

Stále větší množství telefonů nabízí možnost praktického bezdrátového nabíjení. Nevýhodou ovšem bývá většinou rychlost, která je proti klasickému značně pomalejší. Tento problém do značné míry řeší novinka Varta v podání bezdrátové nabíječky Ultra Fast Wirless Charger.

Jak název napovídá, tak základem je rychlé nabíjení pro podporovaná zařízení – (standard Qi – prakticky všechna zařízení na trhu). Jednoduše je tak možné poskytnout energii nejen většině telefonů, ale také třeba bezdrátovým sluchátkům nebo chytrým hodinkám.

V řeči faktů nabízí Ultra Fast až 15W nabíjení s tím, že je nutné připojit zdroj (např. nabíječku či powerbanku) skrze USB-C s podporou standardu Power Delivery (5 V/2 A; 9 V/1.67 A; 12 V/1.67 A). Krom maximálních 15 W nabíječka podporuje samozřejmě i pomalejší nabíjení – 10, 7.5 a 5 W pro starší telefony.

Častým neduhem bezdrátového nabíjení je potřeba hledat ideální pozici telefonu aby samotný proces nabíjení vůbec začal. Ultra Fast je vybavena dvěma cívkami a tak nabíjené zařízení můžete jednoduše položit a nic neřešit.

Z praktických vlastností nechybí gumové „nožičky“ jak pro nabíječku, tak telefon bránící posuvu nabíječky po stole a sesunutí telefonu z podstavce. Součástí balení je také adekvátní USB-C kabel.
varta_02Praktické informace: Záruka 3 roky, cena: 999 CZK. K zakoupení například na www.remivar.cz.

Zdroj: Varta / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář