Soutěže

Soutěž: Výlet do světa krásy s Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa

Jeden z nejlepších dárků pro ženy je tady. Poprvé v historii, dva největší veletrhy kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a zdravého životního stylu, spojily své síly. Na jednom jediném místě, za jedno vstupné, se s námi vydáte na dámskou jízdu plnou nezapomenutelných zážitků a nových zkušeností získaných od profesionálů ze všech beauty oborů. Tady si milé dámy nadělíte to, co si opravdu zasloužíte. Dokonalou péči a výběr toho nej pro Vaši tvář, tělo i duši. A díky veletržním slevám navíc ušetříte.

15. – 16. 3. 2019 se na vás bude těšit několik stovek vystavovatelů zastupujících stovky prestižních značek. Interbeauty Prague představí to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví a dalších oborů spojených s krásou. World of Beauty & Spa je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl.

Velkou výhodou je fakt, že si zde můžete téměř vše prohlédnout na vlastní oči, vyzkoušet na svém těle a zjistit tak, co bude vyhovovat, slušet či vonět právě Vám. Navíc každá z Vás si od nás může odnést na svém těle parádní dárek. Profíci Vám aplikují na Vaše nehtíky zcela zdarma nádherné barvy z jarní kolekce Shellac od značky CND.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na Mezinárodní mistrovství České republiky v malování na tělo BodyArt Czech 2019, milovnice nehtíků potěší zajisté soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP a představíme Vám také atraktivní soutěž špičkových holičů BarberBattle. Obdivovat umění profesionálů z řad vizážistů a kadeřníků budete moci na 13. ročníku týmové soutěže Pavla Bauera Creative Image Team 2019, vzrušující podívanou nabídne přehlídka plavek Fashion Island s předními modelkami a vítězkami soutěží krásy. Umělecký dojem ve Vás zanechá soutěž v prodlužování řas Gold Lashes 2019 i Mistrovství ČR v make-upu. V rámci soutěží také nahlédnete pod pokličku modernímu microbladingu.

Dvoudenní program bude opravdu nabitý a rozmanitý. Těšíme se na Vás! Další důležité informace, včetně předprodeje vstupenek, najdete na www.veletrhkosmetiky.cz.
veletrh_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a získejte po dvou vstupenkách na jarní veletrh Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa. Pozor změna! Vstupenky tentokrát zasíláme e-mailem. Ceny máme připraveny pro 3 výherce.

Soutěžní otázka: Kde se letos na jaře poprvé koná jedinečný souběh veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa?

a) PVA EXPO Praha v Letňanech
b) Veletrhy Brno
c) Výstaviště Lysá nad Labem

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.veletrhkosmetiky.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 5. 3. 2019, do předmětu uveďte VELETRHY 2019. Tři autoři správné odpovědi obdrží e-mailem 2 vstupenky na jarní veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář