Soutěže

Soutěž: Xperience – nová vůně světoznámé hvězdy Christiny Aguilery

Představujeme novou vůni hudební interpretky Christiny Aguilery – Xperience, odhalující různé tváře osobnosti této světoznámé superstar. Xperience symbolizuje sebevědomí, krásu, upřímnost a nové začátky. Nyní mají 3 z vás možnost získat tuto vůni v soutěži.

„Chtěla jsem, aby Xperience umožnila každé ženě cítit se nezávisle, sebevědomě a krásně. Vůně zachycuje moji vlastní cestu k propojení se se svým pravým já – a zároveň vyzařuje růst a vzrušení z toho, co přichází.“ – Christina Aguilera

Každá z Christininých osobitých vůní oslavuje smyslnou stránku ženskosti. Její kolekce zahrnuje klasickou vůni Christina Aguilera, flirtem nabitou By Night, svádivou Red Sin, nadčasovou Unforgettable, elegantní Woman, neodolatelnou Touch of Seduction, okouzlující Glam X a tajuplnou Violet Noir. Xperience odhaluje Christinu v úplně novém světle – jde o doposud nejintimnější vyjádření její osobnosti prostřednictvím vůně.

O vůni

Hlava: Hřejivé a svůdné spojení plumérie, hlohu a italského bergamotu vás přitáhne k sobě a obklopí jako intimní obětí.

Srdce: Smyslné květinové tóny pomerančového květu, v noci kvetoucího fialového lotosu a temně rudých pivoněk se navzájem prolínají a vytvářejí osobitou stopu vyzývající přijít blíž.

Základ: Pokušení sílí s rozvíjejícím se základem složeným z jiskřivých tónů ambry, aromatického Tolu balzámu a vzácného mahagonového dřeva, jež dotvářejí dokonale hypnotický čichový zážitek.

Design
Vzhled flakonu navazuje na předchozí – nechybí na něm elegantní krajkový vzor, tentokrát ve stříbrném provedení. Flakon ve tvaru přesýpacích hodin je pokrytý hladkým bílým povrchem s okouzlujícími duhovými odlesky.
christina_02
Soutěžní otázka: Jaký název dostala tajuplná vůně z kolekce Christiny Aguilery?

a) By Night
b) Touch of Seduction
c) Violet Noir

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 20. 12. 2019, do předmětu uveďte CHRISTINA AGUILERA. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží dámskou vůni Xperience v hodnotě 660 Kč. Nepodaří-li se vám získat vůni v soutěži, můžete ji zakoupit v síti drogerií dm.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: C. Výherci: Nora D., Sezimovo Ústí, Zuzana N., Ostrov, Daniela H., Praha.

Doporučené

6 komentářů

 • Sára 14/12/2019 at 9.14

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli když jsem u vás v minulosti už vyhrála (krásnou kosmetickou sadu Manufaktura), můžu dál soutěžit a znovu vyhrát. Předem děkuji za odpověď.

  Odpovědět

  • womanandst 14/12/2019 at 11.04

   Dobrý den, Sáro, děkujeme za Váš dotaz. Ano, zúčastnit se můžete každé ze soutěží. Pravidla pro získání výhry jsou jasně daná, v podstatě tak můžete získat výhru v každé naší soutěži :-)
   S přáním příjemného prožití vánočních svátků, Silvie.

   Odpovědět

 • Romana Markvartová 15/12/2019 at 21.42

  Violet noir

  Odpovědět

 • Hanka 21/12/2019 at 21.47

  Dobry den, jak bude prosim oznamen vyherce? Bude kontaktovan emailem?
  Dekuji, Hanka

  Odpovědět

  • womanandst 22/12/2019 at 8.26

   Dobrý den, Hanko, ano – výherce bude kontaktován e-mailem + seznam výherců najdete následně přímo v textu (na konci) soutěže.
   S přáním příjemného prožití vánočních svátků, Silvie

   Odpovědět

Přidat komentář