Soutěže

Soutěž: Zamilujte se do svého partnera zas a znovu…

Jsou věci, které hravě zvládnete na poslední chvíli. Výběr toho pravého valentýnského dárku pro vašeho vyvoleného k nim však v žádném případě nepatří. Právě teď je ten nejlepší čas popřemýšlet o tom, čím vašeho partnera letos překvapíte – a jak se do něj na svátek zamilovaných zamilovat ještě více.

Muži často nemají valentýnský svátek příliš v lásce a upřímně se děsí všech srdíček v odstínech růžové a červené, před kterými není během první poloviny února úniku. Pokud zrovna nemáte štěstí na dvojníka Karla Hynka Máchy či podobného romantika každým coulem, budete nejspíš vašeho partnera muset o přednostech oslav svátku lásky nejprve přesvědčit. Začít můžete třeba pečlivě zvoleným dárkem, který ho naladí na tu správnou vlnu romantického večera ve dvou.

Otto Kilian pro vás v limitovaných edicích vyrábí kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky a kapesníčky do saka. Každý jejich výrobek má dokonale padnoucí jméno, které podtrhuje jeho jedinečnost.

Soutěž: Taky máte pocit, že je ten správný čas dát sbohem okoukaným vzorům a ukázat, že se nebojíte originality a kreativity? V naší dnešní soutěži získají 3 z vás originální sadu Otto Kilian v hodnotě 890 Kč, která obsahuje vždy motýlka a manžetové knoflíčky.

Alim
K tomu, abyste se snadno a rychle přenesli do Orientu, nepotřebujete nasednout na Orient Express ani létající koberec. Uvažte si kolem krku motýlek Alim, košili si ozdobte stejnojmennými manžetovými knoflíky a užijte si nádech exotiky kdekoliv ve světě. Využijte toho, že neznámé dálky působí tajuplně a lákavě, a dovolte doplňkům Alim udělat vás ještě zajímavějším. Zní to jako jedna z pohádek Tisíce a jedné noci? Pořiďte si set Alim a přesvědčte se sami!
alim
Kvido
Žili jste až doposud v domnění, že proužky jsou nudné? Kvido vás právě teď velmi rychle přesvědčí o opaku. I s proužkovanými doplňky totiž můžete vybočit z řady, stačí jen zapojit fantazii a trochu si pohrát. Napadlo by vás zkombinovat proužky v různých odstínech zelené a růžové a ještě je doplnit o netradiční vzory? Kvida naštěstí ano. Dejte sbohem nudě a podtrhněte svůj kreativní styl opravdu originálním proužkovaným motýlkem a manžetovými knoflíky.
kvido
Miro
Také máte pocit, že je ten správný čas dát sbohem okoukaným vzorům a ukázat, že se nebojíte originality a kreativity? Motýlek a manžetové knoflíky Miro vaší fantazii meze nekladou – nenechte se ničím omezovat ani vy. Připomínají vám jejich barevné tvary podmořský svět, neznámé galaxie, nebo snad fantaskní obrázky z díla surrealistického umělce? Zaujměte doplňky, které si bude každý chtít prohlédnout zblízka!
miro
Soutěžní otázka: Otto Kilian ví, že jste jedineční. Proto nabízí velmi zajímavou službu, a to členství v klubu, které vám otevře dveře ke zcela exkluzivním kolekcím. Po zaplacení ročního členství si každé tři měsíce můžete uvázat kolem krku další jedinečný model motýlka nebo kravaty a doplnit jej o nový kapesníček či originální manžetové knoflíčky. Jaká je nejnižší možná forma členství?

a) 2990 Kč
b) 3290 Kč
c) 4490 Kč

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 14. 2. 2019, do předmětu uveďte OTTO KILIAN. Tři autoři správné odpovědi obdrží dárkovou sadu Otto Kilian.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu, Pinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář